Skarb Państwa blokuje najemcy dostęp do restauracji?

2
7853

Warszawska restauracja Drukarnia opublikowała wczoraj informację, że zarząd budynku uniemożliwia właścicielom i pracownikom wejścia do restauracji.

Przekazujemy cały komunikat oraz zachęcamy do obejrzenia filmu na końcu artykułu.

„Drodzy, z bólem serca przekazujemy wam wiadomość o zamknięciu naszej Drukarni. Daliśmy z siebie dużo przez minione cztery lata, przetrwaliśmy z waszą pomocą pierwszy lockdown spowodowany pandemią Covid-19. Nie pokonał nas wirus. Wygrała polityka, nieszczere intencje i działania dla osiągnięcia prywatnych korzyści.

Dziś kilkanaście osób które zatrudnialiśmy pozostało bez pracy. Lokal, w którego remont włożyliśmy ogrom pracy i środków finansowych został zawłaszczony. Zarząd budynku uniemożliwia nam wejście do restauracji, przywłaszczył sobie całe wyposażenie, zachowując się jak osoby stające ponad prawem. Odmawia nam wydania rzeczy prywatnych naszych pracowników, dokumentów firmowych a nawet kas fiskalnych. Czujemy się okradani.

Sytuacja jest tym bardziej osobliwa, że właścicielem budynku jest Polska Agencja Prasowa, a więc Spółka Skarbu Państwa, nad którymi kontrolę za pośrednictwem odpowiednich ministerstw sprawuje Rząd, a który przy każdej możliwej okazji informuje nas, że wspiera przedsiębiorców.

Ciężko nam opisać słowami, jak przykro jest nam żegnać się z Drukarnią. Za szybko i okrutnie to się dla nas kończy.

Dziękując za wspólnie spędzone chwile, pozostaje nam wałka w sądzie. Wierzymy, że są one ciągle niezawisłe. Walczymy o nasze prawa wszelkimi możliwymi sposobami. I mamy nadzieję zobaczyć się z Wami wkrótce, w nowej lokalizacji.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie więcej informacji oraz materiał video opisujący całą sytuację http://drukarnianapradze.pl/.”

2 KOMENTARZE

  1. Nie możecie te swoje biznesik pozamykać i zająć się czymś innym? Kryzys w branży będzie trwał długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.