SynHo – sponsorem platynowym konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp

0
817

Firma SynHo – wyłączny dystrybutor oprogramowania SynergyMMS, PerfectRoom oraz Inigma, w Europie – została Sponsorem Platynowym tegorocznej edycji konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp.

Narzędzia dostarczane przez SynHo wspierają obiekty hotelowe, biurowce, pola golfowe i inne typy obiektów, w zakresie zarządzania działami technicznym, housekeeping oraz przy odbiorach nowych lub remontowanych inwestycji. Dzięki oprogramowaniu SynergyMMS, obiekty hotelowe mogą łatwiej i wydajniej zarządzać cykliczną konserwacją obiektu, a także zgłaszaniem usterek. PerfectRoom zaś automatyzuje proces rozdzielania pokoi i umożliwia wydajniejszą obsługę serwisów, natomiast Inigma pomaga w prowadzeniu inspekcji i automatycznym rozdzielaniu zadań do podwykonawców.

Firma SynHo oferuje narzędzia, które nie tylko usprawniają procesy w obiektach hotelowych, ale także przyczyniają się do poprawy jakości usług. Dlatego cieszymy się, że SynHo będzie z nami podczas tegorocznej edycji konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp.

Warto zwrócić uwagę, że podczas konferencji będzie można porozmawiać z przedstawicielami firmy na ich stoisku, gdzie przygotowali dla uczestników kilka niespodzianek. To również doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o ich narzędziach oraz sposobach, w jakie pomagają one w zarządzaniu działami technicznym, housekeeping oraz przy odbiorach nowych lub remontowanych inwestycji.

Pełen program wydarzenia i informacje na temat biletów znajdują się na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć cenną wiedzę i nawiązać nowe kontakty biznesowe, a jednocześnie poznać najlepsze rozwiązania w dziedzinie zarządzania obiektami hotelowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.