Noclegi w ustronnych miejscach

0
1006

Z niecierpliwością czekamy na drugi etap odmrażania gospodarki. Myśląc optymistycznie, szacujemy, że otwarcie hoteli i innych obiektów noclegowych może nastąpić w przeciągu 2-3 tygodni. Dla całej branży turystycznej jest to bardzo dobra informacja i pozwala wierzyć, że wakacje w tym roku turyści będą mogli zaplanować i spędzić poza domem.

Szczególną uwagą po zniesieniu zakazu mogą cieszyć się wśród turystów, obiekty zlokalizowane w ustronnych miejscach, z dala od miast i tłumu ludzi. Tu ogromną szansę na zdobycie nowych klientów mają obiekty z kategorii kwatery i pokoje, domki, agroturystyka czy apartamenty.

Nocowanie.pl udostępnia turystom listę takich obiektów, którą możesz znaleźć w ofertach specjalnych: Noclegi w ustronnych miejscach.

– Nowa oferta specjalna ma na celu przede wszystkim uproszczenie wyszukiwania określonej kategorii noclegów. Wiele osób, zmęczonych szarą codziennością i natłokiem obowiązków, marzy o wyjeździe w miejsce, w którym zyskają ciszę i spokój. Zaciszna okolica, wspaniała przyroda i lasy dookoła, możliwość odpoczynku na łonie przyrody – od dziś to możliwe. Ostatnie lata pokazały, że spora część osób poszukuje noclegu z dala od zgiełku miasta, w miejscu gdzie zasięg telefonu i internetu jest ledwo osiągalny. W dobie pandemii coronawiusa takie obiekty będą cieszyły się jeszcze większym zainteresowaniem – mówi Kamila Miciuła z portalu Nocowanie.pl.

Źródło: Mat. prasowe. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.