Integracja świata biznesu – za nami Arłamów Business Challenge

0
453
W dniach 28-30 października w Hotelu Arłamów odbyło się kolejne wydarzenie dla sektora MICE – po lipcowym Arłamów MICE Games dedykowanym agencjom eventowym, przyszedł czas na Arłamów Business Challenge. Tym razem zaproszono przedstawicieli największych przedsiębiorstw i korporacji, które organizują eventy w segmencie MICE. W dwudniowym spotkaniu udział wzięło niemal 70 uczestników reprezentujących firmy z całej Polski. Patronem medialnym imprezy był m.in. portal Horeca Business Club.

Celem wydarzenia było omówienie zmian w ustawie o turystyce, która ma ogromny wpływ na organizację wydarzeń, wymiana doświadczeń, dyskusja o ewolucji w branży i trendach, integracja oraz prezentacja możliwości organizacji wydarzeń, jakie daje infrastruktura Hotelu Arłamów.

Pierwszego dnia miała miejsce debata „(R)Ewolucja w branży spotkań” oraz certyfikowany warsztat szkoleniowy. Debatę poprowadziła redaktor naczelna Meeting Planner – Magdalena Kondas, a udział w dyskusji wzięli także Sylwia Banaszewska (Meeting Planner), Monika Bańka (Tupperware), Artur Bieniek (G2A), Katarzyna Michalak (Provident Polska), Sebastian Herzyk (Maspex) oraz Michał Kozak, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów.

Reklama

Dzień drugi upłynął pod znakiem integracji wszystkich uczestników, sportowej i nie tylko. Infrastruktura Hotelu Arłamów i jego Centrum Sportowego stwarza idealne warunki do uprawiania niemal 34 różnych dyscyplin sportowych. Uczestnicy Arłamów Business Challenge zmierzyli się w takich konkurencjach, jak piłka nożna, strzelectwo, wspinaczka, bieg, czy spacer po linach. Część z nich również podjęła wyzwanie w Escape Room, cofając się w czasie do epoki internowania Lecha Wałęsy w Arłamowie. Po intensywnych aktywnościach fizycznych, uczestnicy mogli zregenerować siły w SPA Arłamów, podczas ceremonii saunowych prowadzonych przez wykwalifikowanego Sauna-Mastera.

Podsumowanie sportowej rywalizacji oraz wręczenie nagród miało miejsce podczas wyśmienitej kolacji. Na zakończenie organizator zaskoczył uczestników dodatkowymi atrakcjami – niespodziankami: jazdą quadami na terenie należącego do Hotelu Ośrodka Myśliwskiego w Trójcy oraz off-road’em samochodami terenowymi na pobliskim Lotnisku Arłamów.

„Hotel Arłamów to jedyny tak wszechstronny obiekt hotelowy, nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Mamy ogromne możliwości i duże doświadczenie w organizacji wszelkich wydarzeń – sympozjów, targów, konferencji i eventów sportowych czy survivali. Nasza oferta jest bardzo szeroka – jest w niej miejsce zarówno na team-building jak i merytoryczne spotkania. Czujemy się częścią rynku i chcemy go wspólnie z branżą kształtować. Takie spotkania pozwalają nam na wypracowanie jeszcze lepszych rozwiązań” – powiedział Michał Kozak, Dyrektor Generalny Hotelu Arłamów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.