Powstał sports bar na PGE Narodowym

0
1216

Bar sportowy Strefa Kibica Sports Bar będzie jedynym tego typu lokalem na mapie Warszawy. Założyciele zapraszają na uroczyste otwarcie, które odbędzie się już 5 listopada 2022r.

Strefa Kibica Sports Bar, to wspólna inwestycja marki piwa Tyskie, PGE Narodowego oraz Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Misją miejsca jest stworzenie przestrzeni, w której szczególnie fani sportu będą mogli spotkać się i spędzić wspólnie czas, przy okazji śledząc relacje na żywo z różnorodnych wydarzeń sportowych. Według zapowiedzi, klienci będą mieli możliwość oglądania meczów reprezentacji Polski, transmisji z Ligi Mistrzów, a także EuroBasket i Euroligi w siatkówce oraz turniejów tenisowych.

– Drugiego takiego miejsca po prostu nie ma – mówi Włodzimierz Dola, Prezes PL.2012+, operator PGE Narodowego.

Ważnym elementem Strefy Kibica jest też oczywiście aspekt gastronomiczny. W menu baru dominować będą dania typu fast food i różnego rodzaju przekąski. Dodatkowo, kibice będą mieli okazję napić się piwa Tyskie.

Sportowego charakteru, oprócz lokalizacji, będzie nadawać miejscu wystrój, który ma nawiązywać właśnie do wydarzeń sportowych.

Pierwszą z wielkich sportowych imprez, kiedy Sports Bar będzie miał szansę się wykazać, są zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022, rozgrywane w Katarze.

Otwarcie Strefy odbędzie się 5 listopada 2022r. Tego dnia w godzinach od 18 do 23, na wszystkich gości będą czekały różne atrakcje i niespodzianki. Zaplanowano m.in. konkursy, degustację, a także spotkania ze znanymi sportowymi osobistościami, takimi jak Marcin i Michał Żewłakowowie, Piotr Świerczewski i Tomasz Kłos. Gwoździem programu ma być wspólne oglądanie transmisji meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet, w którym Polki zmierzą się z reprezentacją Niemiec.

Aby odwiedzić nowopowstały Sports Bar należy udać się na teren PGE Narodowego wejściem bramą numer 1, od strony Ronda Waszyngtona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.