Aktualne dane z rynku pracy w sektorze HoReCa

0
1207

Konferencję Hotel Meeting w Gdańsku otworzy prezentacja przygotowana przez Magdę Dąbrowską z Grupy Progres, podczas której będą zaprezentowane aktualne dane na temat rynku pracy w sektorze HoReCa.

Prezenterka opowie o zmianach na rynku pracy oraz trendach jakie funkcjonują i rozwijają się w tej branży. Będzie także o obecnej sytuacji rynkowej, deficytach kadrowych, oczekiwaniach pracowników, wynagrodzeniach oraz prognozach.

Będzie to prezentacja, podczas której uczestnicy niejednokrotnie sięgną po telefon by zrobić zdjęcia kolejnym slajdom. Pokazanych zostanie bardzo dużo danych, które dokładnie obrazują dzisiejszy rynek pracy, ze szczególnym uwzględnieniem branży HoReCa.

Konferencja odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond Business & Spa w Gdańsku. Pełny program wydarzenia dostępny na stronie Hotel Meeting.

Bilety na konferencję Hotel Meeting dostępne są na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. Najniższa cena obowiązuje do 12 kwietnia.

Hotel Meeting to całodniowa, bardzo praktyczna konferencja, gdzie hotelarze dzielą się najlepszymi praktykami ze swoich obiektów z innymi uczestnikami wydarzenia. Po konferencji odbędzie się Hotelowe Party, czyli impreza integracyjna branży. Organizator przygotował trzy rodzaje biletów dla hotelarzy, na udział w konferencji, na udział w konferencji i Hotelowym Party oraz na udział w konferencji, Hotelowym Party i nocleg. Ilość miejsc na każdej konferencji jest ograniczona. Więcej informacji www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.