Superhit! Trzy lata gwarancji na nowe zmywarki firmy Classeq

0
537

W dzisiejszym dynamicznym świecie niezawodność i trwałość urządzeń gastronomicznych to klucz do sukcesu każdego lokalu. Firma Classeq, znana z prostoty i solidności produkowanego przez nią sprzętu zmywającego, podkreśla swoje zaangażowanie w zapewnienie klientom absolutnej pewności co do jakości swoich produktów. Dlatego też, jako jedna z niewielu, a może i jedyna na rodzimym rynku gastronomicznym, oferuje trzyletnią gwarancję na wszystkie swoje nowe zmywarki zakupione do końca 2023 roku. To nie tylko deklaracja, ale przede wszystkim dowód na niezawodność oferowanego sprzętu.

„Doskonałość nie polega na tym, że nie można już nic dodać, ale na tym, że nie można nic ująć”. – te słowa idealnie obrazują perfekcję wykonania urządzeń firmy Classeq. Gwarancja trwałości i niezawodności, którą oferuje, wynika bezpośrednio z filozofii przedsiębiorstwa. Prostota wykonania, ograniczona liczba podzespołów, solidność i trwałość – to cechy, które od lat charakteryzują zmywarki Classeq. Dzięki temu są one niezwykle niezawodne i rzadko ulegają awariom. A trzyletnia gwarancja to nie tylko dowód na pewność jakości produktu, to również zobowiązanie Classeq do zapewnienia wsparcia swoim klientom na dłuższy okres.

Fot.: Materiały prasowe Classeq Polska

„W mojej wieloletniej pracy na urządzeniach Classeq doświadczyłem niezawodności i solidności, które te zmywarki oferują. To sprzęt, na którym można polegać, a szybki serwis tylko potwierdza to, że jestem klientem tej firmy nie bez powodu. Trzyletnia gwarancja, którą teraz oferuje Classeq, to dla mnie dowód na to, że firma stoi za jakością swoich produktów. W gastronomii niezawodność to klucz do sukcesu i jestem pewien, że zarząd Classeq to rozumie”. – mówi Szef Kuchni Łukasz Konik.

Firma Classeq nieustannie dąży do zapewnienia najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Dlatego też, jeśli zakup nowego wyposażenia lokalu nie wchodzi w grę, warto poznać ofertę Rental Classeq. Wynajem zmywarki zamiast jej kupna to idealny pomysł na oszczędność przy inwestycji i podczas użytkowania sprzętu. Oprócz wielu atrakcyjnych składowych, w ramach oferty Rental Classeq wynajmujący otrzymuje również gwarancję na urządzenia na cały okres trwania umowy najmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.