Kompleks noclegowy Suntago Village ma Dyrektora Generalnego

0
1206
Dyrektorem Generalnym Suntago Village z ramienia spółki Hotel Professionals Management Group został pełniący dotychczas funkcję Director of Asset and Hotel Management Jerzy Podeszewski.

Dyrektor Podeszewski pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał ponad 25 lat temu w Szczecinie, gdzie w hotelu Radisson SAS przez 7 lat obejmował stanowisko Kierownika Konferencji i Bankietów. W kolejnych latach związany był z wieloma hotelami, w tym m.in. z hotelami marki Holiday Inn w Krakowie i Katowiach, hotelem InterContinental w Warszawie, hotelem Andel’s w Krakowie, SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, czy Baltic Plaza Hotel MediSPA & fit w Kołobrzegu. Zanim w maju 2018 roku, dołączył do HPMG, pełnił funkcję Dyrektora Generalnego w hotelu Grand Hotel Rzeszów.

Suntago Village to pierwszy komponent bazy noclegowej największego w Europie zadaszonego parku wodengo, który powstaje we Wręczy pod Mszczonowem.

Otwarcie Suntago Village planowane jest na trzeci kwartał 2019 r. W ramach pierwszej fazy powstanie około 100 rekreacyjnych modułowych domków wypoczynkowych typu Cabaña wraz ze strefą zabaw dla dzieci, przestrzenią przeznaczoną do wspólnego grillowania, centralnym budynkiem z recepcją oraz mini-sklepem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.