Stowarzyszenie Branży Eventowej stale poszerza szeregi

0
723
Najnowszym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej została Galitsyna Art Group – firma specjalizująca się w organizacji dedykowanych Pokazów Sztuk Wizualnych na eventy firmowe. W SBE będzie reprezentowana przez Armena Avanesiana.

Galitsyna Art Group funkcjonuje na rynku już od dziewięciu lat. Firma została powołana do życia przez Tetianę Galitsynę – triumfatorkę popularnego show „Mam Talent” i prekursorkę malowania piaskiem w Polsce. Od tego czasu zrealizowała już ponad 3000 pokazów na eventach w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach. GAG posiada w swojej ofercie m.in. Malowanie Piaskiem, Światłem, Śniegiem, na Wodzie, a także Speed Painting, Gwiezdne Show czy Obrazy Kompozycyjne.

Doświadczeni managerowie Galitsyna Art Group, słuchając oczekiwań organizatorów, pomagają w doborze optymalnej techniki artystycznej, a indywidualnie przygotowany scenariusz zapewnia wyjątkowość pokazu i sukces widowiska. Profesjonalny zespół poradzi sobie nawet w najbardziej nietypowych warunkach, realizując show na najwyższym poziomie.

Stowarzyszenie Branży Eventowej konsekwentnie przyciąga nowych członków, którym zależy, by podwyższać standardy edukacyjne i etyczne w przemyśle spotkań. Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej SBE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.