Kawa do śniadań za 1 zł

0
373

Od środy, 16 marca br. w wybranych restauracjach sieci Pasibus goście kupujący zestawy śniadaniowe otrzymają dowolną kawę za 1 zł.

Śniadania są serwowane codziennie do godz. 12:00 w 14 lokalach sieci. Poranni goście Pasibusa mogą spróbować specjalnych burgerów, m.in. z humusem, jajkiem sadzonym czy jajecznicą. W menu znajdują się także zestawy śniadaniowe z frytkami.

Goście Pasibusa korzystający ze śniadaniowej promocji mogą napić się jednej z pięciu wyśmienitych kawowych propozycji – do wyboru są: espresso, americano, cappuccino, latte i flat white. Dowolna kawa w zestawie śniadaniowym kosztuje jedynie 1 zł.

Reklama

Promocja obejmuje 14 lokali Pasibus oferujących menu śniadaniowe: we Wrocławiu (Wroclavia, Fashion Outlet, Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki, Ferio Gaj, CH Korona), w Szczecinie, Kaliszu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach (Silesia City Center i Galeria Katowicka), Gdyni i Olsztynie. Oferta obowiązuje do 16 maja br.

Na porannych gości restauracji Pasibus czekają cztery propozycje śniadaniowych burgerów, m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową czy Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem. Burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 9,99 do 12,99 zł.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.