Kawa do śniadań za 1 zł

0
848

Od środy, 16 marca br. w wybranych restauracjach sieci Pasibus goście kupujący zestawy śniadaniowe otrzymają dowolną kawę za 1 zł.

Śniadania są serwowane codziennie do godz. 12:00 w 14 lokalach sieci. Poranni goście Pasibusa mogą spróbować specjalnych burgerów, m.in. z humusem, jajkiem sadzonym czy jajecznicą. W menu znajdują się także zestawy śniadaniowe z frytkami.

Goście Pasibusa korzystający ze śniadaniowej promocji mogą napić się jednej z pięciu wyśmienitych kawowych propozycji – do wyboru są: espresso, americano, cappuccino, latte i flat white. Dowolna kawa w zestawie śniadaniowym kosztuje jedynie 1 zł.

Promocja obejmuje 14 lokali Pasibus oferujących menu śniadaniowe: we Wrocławiu (Wroclavia, Fashion Outlet, Magnolia Park, Pasaż Grunwaldzki, Ferio Gaj, CH Korona), w Szczecinie, Kaliszu, Poznaniu, Łodzi, Katowicach (Silesia City Center i Galeria Katowicka), Gdyni i Olsztynie. Oferta obowiązuje do 16 maja br.

Na porannych gości restauracji Pasibus czekają cztery propozycje śniadaniowych burgerów, m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową czy Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem. Burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 9,99 do 12,99 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.