Starbucks otwiera kolejne kawiarnie w Gdański i Jankach

0
733
Popularna sieć kawiarni otworzyła dwa nowe lokale w Gdańsku i Jankach pod Warszawą. Nowe lokalizacje są potwierdzeniem przyjętej przez Starbucks strategii rozwoju w małych i dużych miastach.

Pierwsze otwarcie obu kawiarni miało miejsce 27 lipca. W Gdańsku nowy lokal znajduje się przy ul. Długiej 66, w Jankach natomiast w Centrum Handlowym Janki.

Cieszymy się, że w nowej lokalizacji w Gdańsku oraz w pierwszej kawiarni Starbucks otwartej w Jankach możemy zaoferować naszym gościom unikalne kawowe doświadczenia. Każda kawiarnia Starbucks to dla nas obsługa na najwyższym poziomie oraz kawa od początku do końca przygotowywana przez nas samych z wysokiej jakości ziaren 100% Arabica, pozyskiwanych w zrównoważony sposób ze sprawdzonych plantacji. – mówi Mateusz Sielecki, Dyrektor Regionalny Starbucks na Polskę i Bałkany.

Obie kawiarnie oferują 50 miejsc siedzących dla klientów. Dodatkowo w nowych punktach, podobnie jak w pozostałych lokalach sieci funkcjonuje system „Bring your own Tumbler’’. Polega on na piciu kawy w Starbucks we własnym, przyniesionym przez klienta kubku, dzięki czemu klient otrzymuje zniżkę w wysokości 1 zł i przyczynia się do promowania ekologicznego podejścia, na które z coraz większym zaangażowaniem stawia sieć.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.