Starbucks otwiera kolejne kawiarnie w Gdański i Jankach

0
157
Popularna sieć kawiarni otworzyła dwa nowe lokale w Gdańsku i Jankach pod Warszawą. Nowe lokalizacje są potwierdzeniem przyjętej przez Starbucks strategii rozwoju w małych i dużych miastach.

Pierwsze otwarcie obu kawiarni miało miejsce 27 lipca. W Gdańsku nowy lokal znajduje się przy ul. Długiej 66, w Jankach natomiast w Centrum Handlowym Janki.

Cieszymy się, że w nowej lokalizacji w Gdańsku oraz w pierwszej kawiarni Starbucks otwartej w Jankach możemy zaoferować naszym gościom unikalne kawowe doświadczenia. Każda kawiarnia Starbucks to dla nas obsługa na najwyższym poziomie oraz kawa od początku do końca przygotowywana przez nas samych z wysokiej jakości ziaren 100% Arabica, pozyskiwanych w zrównoważony sposób ze sprawdzonych plantacji. – mówi Mateusz Sielecki, Dyrektor Regionalny Starbucks na Polskę i Bałkany.

Reklama

Obie kawiarnie oferują 50 miejsc siedzących dla klientów. Dodatkowo w nowych punktach, podobnie jak w pozostałych lokalach sieci funkcjonuje system „Bring your own Tumbler’’. Polega on na piciu kawy w Starbucks we własnym, przyniesionym przez klienta kubku, dzięki czemu klient otrzymuje zniżkę w wysokości 1 zł i przyczynia się do promowania ekologicznego podejścia, na które z coraz większym zaangażowaniem stawia sieć.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.