Global Wellness Day okazją do promocji dla polskich hoteli

0
1388
Światowy Dzień Wellness to społeczny projekt non-profit zainicjowany sześć lat temu przez wolontariuszy popularyzujących ideę wellness. Inicjatywa bardzo szybko zaczęła zyskiwać nowych propagatorów, także działających w branży hotelarskiej. W tym roku Global Wellness Day przypada 9 czerwca, a w akcję zaangażowało się wiele polskich obiektów.

Kilka hoteli nad Wisłą już regularnie wykorzystuje ten dzień do promocji oferty wellness w swoich obiektach. W ubiegłym roku w gronie uczestników znalazły się m.in. ProVita Wellness Hotel z Kołobrzegu,‎ Hotel Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, Hotel Arłamów, czy też zlokalizowany w malowniczym regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej Poziom 511 Design Hotel & SPA. Przedstawiciele tego ostatniego zadeklarowali, że również w najbliższą sobotę wezmą udział w przedsięwzięciu krzewiącym ideę wellness.

W akcję angażują się nie tylko hotelarze i osoby promujące zdrowy tryb życia, ale również coachowie, aktorzy i celebryci. Nie brakuje też wsparcia ze strony firm, które działają w szeroko pojętej branży beauty. Światowy Dzień Wellness stanowi zatem znakomitą okazję do promocji filozofii życia, jaką prawie 60 lat temu opracował amerykański lekarz Dr. Halbert.

„Dobre życie to podstawowa potrzeba każdej istoty ludzkiej na Ziemi. Czasami potrzebujemy jedynie inspiracji, aby przezwyciężyć problemy, takie jak depresja, oraz aby prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie. Taką inspiracją ma być Światowy Dzień Wellness” – powiedziała jego twórczyni i pomysłodawczyni Belgin Aksoy, właścicielka tureckiego ośrodka SPA promującego zdrowy styl życia.

Więcej szczegółów na temat całego przedsięwzięcia znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej https://www.globalwellnessday.org/. Informacje o przebiegu Światowego Dnia Wellness w Polsce dostępne będą natomiast na facebookowym fanpage’u Global Wellness Day Poland.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.