Trias AV Integration sponsorem konferencji Hotel Meeting!

0
1182
Jeden z liderów w rodzimej branży Audio Video Light Integration, firma Trias AVI została sponsorem jesiennej edycji branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting. 22 października w stołecznym hotelu DoubleTree by Hilton będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz zapoznać z jej aktualną ofertą.

Trias AVI Sp. z o.o. to firma dostarczająca niezawodne technologie dla hoteli, które jednocześnie są intuicyjne dla ich Gości. Zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań audiowizualnych bez wątpienia zmienia charakter obiektu, a także podnosi jego atrakcyjność. Oferowane przez warszawską firmę rozwiązania poszerzają dotychczasową ofertę hotelu, ale również pozwalają na czerpanie z niej dodatkowych profitów i redukcje kosztów stałych.

Obok bogatej oferty usług z zakresu projektowania, dostarczania oraz integracji kompletnych systemów audiowizualnych, Trias AVI oferuje również specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające m.in. podział łącza internetowego, systemy telewizyjne, czy też systemy do zdalnego zarządzania treściami prezentowanymi na ekranach.

Klientom z branży hotelarskiej firma oferuje również rozwiązania iluminacyjne. Projekty i wizualizacje tworzone pod konkretną inwestycję sprawiają, że obiekty wyróżniają się na tle konkurencji oraz przykuwają uwagę potencjalnych Gości.

Angażując się w rozwój branży, firma Trias AVI zdecydowała się zostać sponsorem jesiennej edycji konferencji biznesowej Hotel Meeting, która odbędzie się 22 października w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz.

Wśród dumnych patronów obu jesiennych konferencji znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.