Śniadanie Mistrzów dla gwiazdkowych szefów kuchni

0
574
Fot.: Materiały prasowe Sofitel Warsaw Victoria

Executive Chef Paweł Kałuski był gospodarzem śniadania, na które zaprosił gwiazdkowych szefów kuchni z Polski i Francji.

Emmanuel Renaut 3*, Philippe Mille 2* oraz Przemysław Klima 1*, mieli okazję spróbować sezonowych specjałów w wyjątkowej scenerii. Na dachu hotelu Sofitel Warsaw Victoria, z którego roztacza się przepiękny widok na panoramę Warszawy Mistrzowie Kuchni wymienili się kulinarnymi doświadczeniami.

Wspomnieni szefowie z gwiazdkami przewodnika Michelin gościli w Sofitel Warsa Victoria przy okazji kulinarnego projektu „Grand Dinners – On the Table”, w ramach którego w dniach 23 oraz 24 maja zorganizowano kolacje prowadzone przez Karola Okrasę w Villa Intrata położonej na terenie wilanowskiej rezydencji króla Jana III.

Reklama
Fot.: Materiały prasowe Sofitel Warsaw Victoria

Sofitel Hotels & Resorts to marka hoteli będących ambasadorem nowoczesnego francuskiego stylu życia, kultury i sztuki na całym świecie. Założona w 1964 r., jest pierwszą międzynarodową marką luksusowych hoteli wywodzącą się z Francji. Oferuje ponad 120 eleganckich i wyjątkowych hoteli w najbardziej cenionych miejscach na świecie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.