Selgros Cash & Carry wspólnie z Caritas wspierają seniorów w trakcie pandemii koronawirusa

0
252

Selgros Cash & Carry przekazał produkty o łącznej wartości ponad 50 tys. złotych seniorom i najbardziej potrzebującym w trakcie trwania pandemii koronawirusa. Pomoc została zrealizowana wspólnie z Caritas, z którym firma współpracuje już od ponad 10 lat, regularnie angażując się akcje charytatywne, m.in.: Wigilię Caritas czy Tornister pełen uśmiechów.

Selgros Cash & Carry od ponad dekady wspiera działania Caritas dostarczając produkty i będąc partnerem akcji niosących pomoc najbardziej potrzebującym. W kwietniu we wszystkich halach Selgros Cash & Carry w Polsce wolontariusze i przedstawiciele Caritas skompletowali najpotrzebniejsze produkty spożywcze i środki higieny osobistej, które zostały rozdystrybuowane wśród osób starszych. Firma przekazała produkty o wartości ponad 50 tys. złotych.

Wspólnie z Caritas działamy na rzecz potrzebujących już od ponad 10 lat reagując na pojawiające się potrzeby podopiecznych fundacji. Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiczną w kraju i zagrożenie infekcją koronawirusem, na którą narażone są szczególnie osoby starsze, postanowiliśmy przekazać produkty spożywcze i środki higieny osobistej, które znajdują się w naszym asortymencie – komentuje Cezary Furmanowicz, Dyrektor Marketingu Selgros Cash & Carry i Transgourmet.

Reklama

Kompletowanie produktów dla Caritas odbyło się o wyznaczonych porach, w których natężenie ruchu klientów było najmniejsze. W miarę możliwości, produkty zostały przygotowane przez pracowników hal i odebrane przez wolontariuszy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.