Adam Latek głównym doradcą premiera w sprawach hotelarstwa

0
631

Adam Latek ma zostać głównym doradcą premiera ds. branży hotelowej. Ma rekomendować skuteczne rozwiązania mające poprawić sytuację tego sektora. Jeśli zrealizuje swoje zadania ma być kandydatem do teki ministra.

Prima aprilis. Adam Latek od ponad 25 lat związany jest z największymi międzynarodowymi markami hotelarskimi na świecie. Doświadczenie zdobywał w hotelach pięciogwiazdkowych, czterogwiazdkowych w Warszawie, Polsce i Irlandii. Pracuje z szeroką grupą specjalistów i doradców w branży. Swoją wiedzą i zaangażowaniem jest skoncentrowany na relatywne wyniki finansowe. Pasją i energią chce dzielić się z innymi. Kieruje się mottem zawodowym „Najwyższa jakość obsługi i jej profesjonalizm to dla mnie priorytetowe zadanie”.

Główne zadania nowego doradcy to budowanie skutecznych etycznie hoteli, które pomimo ciężkich czasów będą realizowały założenia rządu. Aktywność turystyczna obywateli pozostaje miarą zamożności i poczucia bezpieczeństwa społeczeństwa. Dlatego Adam Latek będzie wspierał aktywność turystyczną Polaków, co wzmocni ich więź z dziedzictwem kulturowym i przyrodniczym kraju. Ma stworzyć programy wsparcia, by wspomagać ten sektor w dalszym rozwoju. Sprzyjać promocji rodzimych produktów i usług oraz poprawiać wizerunek polskiego hotelarstwa na arenie międzynarodowej.

Reklama

Zważywszy na dużą ilość projektów prowadzonych przez Adama Latka zarówno w Polsce jak i za granicą, ciężko przewidzieć czy zgodzi się przyjąć propozycję stanowiska. Musimy pamiętać, że jego drugie imię to etykieta i etyka, zatem na pewno wcześniej będzie chciał dokończyć wszelkie zobowiązania.

W związku z nominacją pod znakiem zapytania stoi jego członkostwo w PIH, gdzie aktywnie działa od jakiegoś czasu. Jego odejście znacząco może uszczuplić szeregi członków.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.