Samsung złotym sponsorem Hotel Meeting Energylandia Camp

0
736
Fot.: Materiały prasowe Samsung

Firma Samsung, jedna z największych światowych marek zajmujących się produkcją elektroniki użytkowej, została złotym sponsorem konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp.

Konferencja skupia w sobie specjalistów z branży hotelarskiej. Jest to okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz zaprezentowania nowych rozwiązań i technologii związanych z branżą hotelarską.

Samsung, znany z innowacyjnych produktów i rozwiązań cyfrowych, dostarcza swoje technologie dla hoteli, zapewniając nie tylko wygodę dla gości, ale także obniżenie kosztów operacyjnych poprzez zautomatyzowanie obsługi. Swoje produkty i rozwiązania kierowane do branży hotelowej firma Samsung prezentuje na swojej stronie internetowej, gdzie również można dowiedzieć się więcej na temat aktualnych trendów w tej branży: https://www.samsung.com/pl/business/display-solutions/hospitality/

Podczas tegorocznej edycji Hotel Meeting Energylandia Camp, reprezentanci Samsunga będą obecni na konferencji oraz na swoim stoisku, gdzie będą prezentować swoje najnowsze technologie i produkty dla branży hotelarskiej.

Konferencja Hotel Meeting Energylandia Camp odbędzie się w dniach 11-12 maja 2023 r. w Hotelu Energylandia w Zatorze. Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie internetowej organizatora: www.hotele.bsdpoland.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.