Rynek hotelowy na Lubelszczyźnie rośnie w siłę

0
962
W tym tygodniu nastąpiło oficjalne otwarcie nowego hotelu niesieciowego w Lublinie. Nie jest to jednak jedyna inwestycja hotelowa w tym mieście przewidziana na ostatni kwartał bieżącego roku.

Inwestorem zainaugurowanego przed kilkoma dniami Lubhotelu jest spółka o identycznej nazwie, znajdująca się w korelacji z deweloperem, który wcześniej w tym samym miejscu wzniósł osiedle mieszkaniowe. Nowy hotel został umiejscowiony przy ul. Krańcowej w odległości ok. 2 km od Starego Miasta. Dla gości przygotowano 58 pokoi typu studio, standard, economy, deluxe, twin oraz biznesowy. Wewnątrz obiektu nie brakuje nawiązań do regionu, bowiem ściany pomieszczeń pokryte są fototapetami przedstawiającymi Lublin, zaś w hotelowej restauracji można skosztować lokalnych przysmaków. Strefę gastronomiczną uzupełnia lobby bar, wypoczynkową – ministrefa SPA, a biznesową – dwie sale konferencyjne.

Lubhotel to najnowszy obiekt zainaugurowany w tym regionie kraju, ale z pewnością nie ostatni, wszak jeszcze w tym kwartale ma ruszyć Hotel Arche Lublin, a wiosną przyszłego roku Hotel Focus. W trakcie budowy znajduje się również Ibis Styles, a za dwa lata wzniesiony zostanie B&B Hotel. Wszystkie obiekty będą dysponować znacznie większą liczbą pokoi w porównaniu z nowo powstałym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.