Ryanair wprowadza kolejne nowe połączenia zagraniczne z Krakowa

0
215
Jedna z największych na świecie linii lotniczych kontynuuje inwestycje na balickim aeroporcie. Aż 100 mln $ zostanie przeznaczonych na zwiększenie możliwości podróży powietrznych z Małopolski.

Ryanair poinformował w miniony czwartek o uruchomieniu sześciu nowych połączeń zagranicznych z Krakowa do Berlina Tegel (codziennie), Bari (3 razy w tygodniu), Katanii (2), Kopenhagi (2), Rimini (2), oraz Salonik (2). To kolejne nowe trasy zaoferowane przez irlandzkiego przewoźnika. W bieżącym kwartale zainaugurowano bowiem premierowe rejsy do Ammanu, Bordeaux, Hamburga, Kijowa, czy Lwowa.

„Lato 2019 to atrakcyjne nowe połączenia prosto z Krakowa. Nasi pasażerowie będę mieć szanse na kolejne inspirujące podróże. Rozwój siatki połączeń Kraków Airport to potwierdzenie potencjału turystycznego oraz biznesowego, a także impuls dla kolejnych inwestycji i miejsc pracy w Małopolsce” – powiedział Radoslaw Włoszek, prezes Kraków Airport.

To jednak nie koniec nowości przygotowanych przez Ryanaira. Firma zarządzana przez Michael O’Leary’ego zdecydowała się również na zbazowanie dodatkowego, już szóstego samolotu w Krakowie oraz zwiększenie częstotliwości lotów na istniejących już trasach. Chodzi o kursy do Alicante (4 razy w tygodniu), Brukseli-Charleroi (7), Kijowa (4) i Londynu-Stansted (3).

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.