Ryanair wprowadza kolejne nowe połączenia zagraniczne z Krakowa

0
964
Jedna z największych na świecie linii lotniczych kontynuuje inwestycje na balickim aeroporcie. Aż 100 mln $ zostanie przeznaczonych na zwiększenie możliwości podróży powietrznych z Małopolski.

Ryanair poinformował w miniony czwartek o uruchomieniu sześciu nowych połączeń zagranicznych z Krakowa do Berlina Tegel (codziennie), Bari (3 razy w tygodniu), Katanii (2), Kopenhagi (2), Rimini (2), oraz Salonik (2). To kolejne nowe trasy zaoferowane przez irlandzkiego przewoźnika. W bieżącym kwartale zainaugurowano bowiem premierowe rejsy do Ammanu, Bordeaux, Hamburga, Kijowa, czy Lwowa.

„Lato 2019 to atrakcyjne nowe połączenia prosto z Krakowa. Nasi pasażerowie będę mieć szanse na kolejne inspirujące podróże. Rozwój siatki połączeń Kraków Airport to potwierdzenie potencjału turystycznego oraz biznesowego, a także impuls dla kolejnych inwestycji i miejsc pracy w Małopolsce” – powiedział Radoslaw Włoszek, prezes Kraków Airport.

To jednak nie koniec nowości przygotowanych przez Ryanaira. Firma zarządzana przez Michael O’Leary’ego zdecydowała się również na zbazowanie dodatkowego, już szóstego samolotu w Krakowie oraz zwiększenie częstotliwości lotów na istniejących już trasach. Chodzi o kursy do Alicante (4 razy w tygodniu), Brukseli-Charleroi (7), Kijowa (4) i Londynu-Stansted (3).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.