Hotelowi Goście mogą cieszyć się ulubionymi treściami w dowolnym miejscu i czasie

0
683

Podróżujący oczekują obecnie spersonalizowanych usług. W domu, w drodze i w hotelu chcą mieć stały dostęp do swoich ulubionych treści. Aby sprostać indywidualnym potrzebom gości, hotele starają się unowocześnić posiadane rozwiązania i infrastrukturę.

Obiekty pragnące ulepszyć oferowane rozwiązania technologiczne mogą skorzystać z oferty Samsung, która wprowadziła na rynek serię wyświetlaczy hotelowych HRU750, aby hotelowi goście, otrzymując intuicyjną obsługę, mogli poczuć się jak w domu.

Urządzenia serii HRU750 oferują gościom dostęp do ich ulubionych treści w jakości UHD, a także możliwość podłączenia urządzeń czy korzystania z usług i promocji. Dzięki temu hotele mogą dostarczać gościom spersonalizowane wrażenia, których doświadczają na co dzień w domu i nie tylko.

Wyświetlacze hotelowe serii HRU750 wpływają na komfort gości dzięki dostępowi do zainstalowanych, topowych serwisów rozrywkowych, takich jak Netflix i YouTube. Umożliwia to wygodne korzystanie z wyświetlaczy, a po wprowadzeniu swoich danych logowania i uruchomieniu aplikacji wprost z menu telewizora możliwość streamowania ulubionych treści.

Goście mogą cieszyć się ulubionymi treściami podczas całego pobytu w hotelu bez obaw o bezpieczeństwo. Po wprowadzeniu swoich danych pozostaną zalogowani przez cały pobyt, a po wymeldowaniu, dzięki synchronizacji pomiędzy Samsung LYNK Cloud a hotelowym PMS, dane te zostaną automatycznie usunięte. Gwarantuje to pełną ochronę i satysfakcję odwiedzających.

Korzystając z wyświetlaczy HRU750 firmy Samsung, goście hotelowi mogą w swoich pokojach cieszyć się najlepszą jakością obrazu. Dzięki technologii skalowania urządzenia te prezentują treści w rozdzielczości UHD (3840 x 2160), a zatem o czterokrotnie wyższej liczbie pikseli niż w przypadku standardu FHD.

Opcja UHD dimming, jaką oferują wyświetlacze serii HRU750, znacząco wpływa na wrażenia z oglądania. Ekran zostaje podzielony na niewielkie segmenty, a urządzenia precyzyjniej odwzorowują detale, zapewniając doskonalsze kolory, ostrość i kontrast, a tym samym – optymalne doświadczenia wizualne.

Serię HRU750 charakteryzuje smukły, nowoczesny design i gładkie, lśniące wykończenie, w naturalny sposób pasujące do wystroju każdego hotelu. Płaski tył wyświetlacza i jego niewielka głębokość sprawiają, że zajmuje on niewiele miejsca i nie zakłóca harmonii wnętrza.

Samsung LYNK Cloud to zintegrowana, wszechstronna platforma pozwalająca na zarządzanie treściami, sterowanie urządzeniami i analizę danych. Umożliwia ona badanie schematów korzystania przez gości z poszczególnych materiałów i zaplanowanie na tej podstawie działań marketingowych. To znacząca pomoc dla menedżerów chcących zwiększyć przychody poprzez oferowanie zoptymalizowanych promocji.

Wyświetlacze hotelowe HRU750 posiadają intuicyjne, łatwe do spersonalizowania menu główne. Dzięki temu hotel może prezentować wiadomości powitalne ze swoim logo oraz inne przydatne informacje, takie jak wewnętrzne numery telefonów.

Poza jakością UHD wyświetlacze serii HRU750 firmy Samsung oferują też udoskonalenie obrazu HDR10+. Technologia ta wykorzystuje dynamiczne metadane, które precyzyjnie dostrajają każdą klatkę w ramach danego programu, by zapewnić optymalne, bogate w detale i zapadające w pamięć wrażenia z oglądania.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje ludzi na całym świecie i kształtuje przyszłość dzięki innowacyjnym pomysłom i technologiom. Firma redefiniuje świat telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, aparatów, urządzeń cyfrowych, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych oraz półprzewodników i rozwiązań LED. Aby uzyskać najświeższe informacje, zapraszamy do Samsung Newsroom: https://news.samsung.com/pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.