Rusza konkurs Recepcjonista Roku

0
403

Stowarzyszenie zastępców dyrektorów oraz kierowników recepcji hoteli 4* i 5* AICR, które prowadzi coroczny konkurs na najlepszego recepcjonistę na świecie, zwiększa zasięg poszukiwania talentów, ułatwiając recepcjonistom udział w konkursie poprzez stworzenie nowej kategorii – „dzikiej karty”.

Uruchomienie nowej kategorii otworzy poszukiwania zwycięzcy corocznego konkursu. Recepcjoniści hotelowi, z hoteli 4* i 5*, mają możliwość ubiegania się o szansę udziału w corocznym konkursie. Jest to okazja, aby zaprezentować swój kraj, siebie oraz zademonstrować swój niesamowity talent i doskonałe umiejętności obsługi gości.

Wszystkie informacje dotyczące zgłoszeń są dostępne na: www.worldsbestreceptionist.com

Zasady zgłoszenia – kandydat powinien wypełnić formularz, który musi zawierać podpis kierownika ds. obsługi klienta lub podpis dyrektora generalnego – w celu zapewnienia autoryzacji reprezentowania danego hotelu. (do 30.11.2021)

W czasie konkursu na dziką kartę kandydat musi być na stanowisku recepcjonisty przez cały okres trwania konkursu.

Kandydat musi przygotować jednostronicowy, krótki życiorys/profil osobowy, który należy wcześniej przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym do koordynatorów konkursu na Najlepszego Recepcjonistę na Świecie. Rywalizacja o „dziką kartę” będzie w 100% online i będzie się składać z dwóch rund.

Wyniki zostaną ogłoszone w piątek 14 stycznia 2022 r. o godzinie 13:00 czasu genewskiego online.

„Ta nowa inicjatywa jest kamieniem milowym w konkursie, obejmując i doceniając ukryte talenty hotelowych recepcjonistów niezależnie od ich lokalizacji na świecie”Marcin Gałązka – prezes polskiej sekcji AICR International

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.