Rusza konkurs Recepcjonista Roku

0
1127

Stowarzyszenie zastępców dyrektorów oraz kierowników recepcji hoteli 4* i 5* AICR, które prowadzi coroczny konkurs na najlepszego recepcjonistę na świecie, zwiększa zasięg poszukiwania talentów, ułatwiając recepcjonistom udział w konkursie poprzez stworzenie nowej kategorii – „dzikiej karty”.

Uruchomienie nowej kategorii otworzy poszukiwania zwycięzcy corocznego konkursu. Recepcjoniści hotelowi, z hoteli 4* i 5*, mają możliwość ubiegania się o szansę udziału w corocznym konkursie. Jest to okazja, aby zaprezentować swój kraj, siebie oraz zademonstrować swój niesamowity talent i doskonałe umiejętności obsługi gości.

Wszystkie informacje dotyczące zgłoszeń są dostępne na: www.worldsbestreceptionist.com

Zasady zgłoszenia – kandydat powinien wypełnić formularz, który musi zawierać podpis kierownika ds. obsługi klienta lub podpis dyrektora generalnego – w celu zapewnienia autoryzacji reprezentowania danego hotelu. (do 30.11.2021)

W czasie konkursu na dziką kartę kandydat musi być na stanowisku recepcjonisty przez cały okres trwania konkursu.

Kandydat musi przygotować jednostronicowy, krótki życiorys/profil osobowy, który należy wcześniej przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym do koordynatorów konkursu na Najlepszego Recepcjonistę na Świecie. Rywalizacja o „dziką kartę” będzie w 100% online i będzie się składać z dwóch rund.

Wyniki zostaną ogłoszone w piątek 14 stycznia 2022 r. o godzinie 13:00 czasu genewskiego online.

„Ta nowa inicjatywa jest kamieniem milowym w konkursie, obejmując i doceniając ukryte talenty hotelowych recepcjonistów niezależnie od ich lokalizacji na świecie”Marcin Gałązka – prezes polskiej sekcji AICR International

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.