Nowa manager ds. rozwoju Louvre Hotels Group w Polsce

0
493
Zarząd Louvre Hotels Group dokonał zmiany na stanowisku managera ds. rozwoju LHG na terenie Polski. Prestiżową posadę objęła Maria Zielińska – absolwentka warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, która na przestrzeni lat sukcesywnie pięła się po kolejnych szczeblach kariery.

Maria Zielińska ukończyła dwa kierunki studiów z tytułem magistra na SGH (Zarządzanie oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze), a lata swojej edukacji ukoronowała doktoratem na anglojęzycznym kierunku International Economics. Biegle włada nie tylko językiem angielskim, ale również hiszpańskim, zaś francuski opanowała na poziomie średniozaawansowanym.

Z Louvre Hotels Group Zielińska nie współpracuje jednak po raz pierwszy. To właśnie we francuskiej grupie hotelarskiej zaczęła swoją karierę zawodową w 2013 roku na stanowisku Asystentki Działu Rozwoju. Po 7 miesiącach przeszła do grupy Accor, gdzie została Młodszym Konsultantem w Dziale Zarządzania Aktywami. Następnie obejmowała stanowiska Doradcy ds. Nieruchomości w Sharman Church Chartered Surveyors oraz Analityka Rynku w Horwath HTL Poland. Przez ostatnie dwa lata pełniła natomiast funkcję Starszego Analityka Rynku Hotelowego w firmie oferującej usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych – Cushman&Wakefield.

Reklama

Louvre Hotels Group do spółki z Jing Jiang Louvre Azja należą do ścisłej czołówki na międzynarodowym rynku hotelowym. Ich aktualny dorobek to 2500 hoteli w 52 krajach na całym świecie. W ofercie posiadają obiekty wszystkich kategorii – od jednej aż do pięciu gwiazdek. Na terenie Polski można skorzystać z usług m.in. budżetowego Première Classe, 3-gwiazdkowego Campanile, czy też 4-gwiazdkowego Golden Tulip.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.