Nowa manager ds. rozwoju Louvre Hotels Group w Polsce

0
1142
Zarząd Louvre Hotels Group dokonał zmiany na stanowisku managera ds. rozwoju LHG na terenie Polski. Prestiżową posadę objęła Maria Zielińska – absolwentka warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, która na przestrzeni lat sukcesywnie pięła się po kolejnych szczeblach kariery.

Maria Zielińska ukończyła dwa kierunki studiów z tytułem magistra na SGH (Zarządzanie oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze), a lata swojej edukacji ukoronowała doktoratem na anglojęzycznym kierunku International Economics. Biegle włada nie tylko językiem angielskim, ale również hiszpańskim, zaś francuski opanowała na poziomie średniozaawansowanym.

Z Louvre Hotels Group Zielińska nie współpracuje jednak po raz pierwszy. To właśnie we francuskiej grupie hotelarskiej zaczęła swoją karierę zawodową w 2013 roku na stanowisku Asystentki Działu Rozwoju. Po 7 miesiącach przeszła do grupy Accor, gdzie została Młodszym Konsultantem w Dziale Zarządzania Aktywami. Następnie obejmowała stanowiska Doradcy ds. Nieruchomości w Sharman Church Chartered Surveyors oraz Analityka Rynku w Horwath HTL Poland. Przez ostatnie dwa lata pełniła natomiast funkcję Starszego Analityka Rynku Hotelowego w firmie oferującej usługi doradcze w sektorze nieruchomości komercyjnych – Cushman&Wakefield.

Louvre Hotels Group do spółki z Jing Jiang Louvre Azja należą do ścisłej czołówki na międzynarodowym rynku hotelowym. Ich aktualny dorobek to 2500 hoteli w 52 krajach na całym świecie. W ofercie posiadają obiekty wszystkich kategorii – od jednej aż do pięciu gwiazdek. Na terenie Polski można skorzystać z usług m.in. budżetowego Première Classe, 3-gwiazdkowego Campanile, czy też 4-gwiazdkowego Golden Tulip.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.