Roszada na szczycie sopockiego hotelu marki Sofitel

0
1600
Z początkiem marca w hotelu Sofitel Grand Sopot stanowisko Dyrektor Generalnej obejmie Joanna Kaszubowska. Przejmie obowiązki Gregory’ego Millona, który piastował tę funkcję od 2013 roku, a teraz będzie zarządzał paryskim hotelem Molitor McGallery by Sofitel.

Joanna Kaszubowska ukończyła Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii, a z branżą HoReCa związana jest od prawie 20 lat. Przez 12 lat pracowała w obiektach należących do francuskiego przedsiębiorstwa Accor Hotels, gdzie zdobywała pierwsze doświadczenie zawodowe i pięła się po kolejnych szczeblach kariery. Zaczynała w 2001 roku jako kierownik restauracji w hotelu Ibis w Częstochowie, a następnie jako zastępca kierownika Działu Gastronomii w Ibis Poznań Centrum. W następnych latach konsekwentnie zaliczała awanse aż do roli dyrektora wielkopolskiego hotelu. Od 2009 roku zarządzała kompleksem Mercure Mrągowo Resort & SPA Mazury, skąd po dwóch latach przeniosła się do Novotel Gdańsk Centrum, by objąć stery tego trzygwiazdkowego obiektu. W lipcu 2013 roku czasowo zakończyła swoją współpracę z Accorem i na ponad 5 lat objęła stanowisko Dyrektor Generalnej w ekskluzywnym Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Od 1 marca Kaszubowska powróci do współpracy z Accor Hotels i będzie zarządzać pięciogwiazdkowym hotelem o pięknych, luksusowych wnętrzach i z bogatą historią, który położony jest w samym sercu Sopotu. Podczas wykwintnego koktajlu w tamtejszym Sofitel Grand ze swoim stanowiskiem pożegnał się dotychczasowy General Manager – Gregory Millon.

„Bardzo mi miło, że mam zaszczyt poznać dzisiaj państwa i dołączyć do grupy osób pracujących dla tak wyjątkowego hotelu. Jest to miejsce historyczne, legendarne, które zobowiązuje nas do tworzenia w nim rzeczy wyjątkowych i bycia gościnnym. Bardzo proszę państwa o otwartość we współpracy” – powiedziała Joanna Kaszubowska, nowa Dyrektor Generalna Hotelu Sofitel Grand Sopot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.