Ropoczął się „Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2022”

0
467

Dziś rusza Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter, wydarzenie organizowane na całym świecie od lat, a w Polsce promowane przez Karola Webera, Inspektora Hotelowego.

Z opisu tegorocznego wydarzenia na FB możemy przeczytać m.in.:
„We wrześniu od kilkunastu już lat na całym świecie obchodzony jest Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter (Housekeeping Appreciation Week), który w tym roku wypada w dniach 12-18 września.

Wydarzenie jest doskonałą okazją dla dyrekcji i całego zespołu hotelowego, a także gości hotelowych, do szczególnego okazania szacunku osobom pracującym w tym dziale i wyrażenia wdzięczności za ich bardzo ciężką i ważną pracę. Housekeeperzy dbają nie tylko o czystość, ale także komfortowy pobyt gości, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju.”

Reklama

Karol Weber, Inspektor Hotelowy
„Klasyczne już powiedzenie o kulturze zarządzania mówi – Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.

Międzynarodowy Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter dedykowany jest pracownikom, których zazwyczaj się nie widzi, ale gdyby ich zabrakło w hotelu, to zarówno goście, jak i współpracownicy na pewno by zauważyli i poczuli. Niewidzialnych magików, którzy dbają nie tylko o czystość, ale także nasz komfortowy pobyt, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie.

Zachęcam hotele w Polsce, sieciowe i niezależne, by przyłączyły się wydarzenia. Zróbmy z tego dobry zwyczaj na kolejne lata.

Housekeeping, to brzmi dumnie!”

Dołącz do wydarzenia na FB: Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2022

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.