Ropoczął się „Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2022”

0
1106

Dziś rusza Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter, wydarzenie organizowane na całym świecie od lat, a w Polsce promowane przez Karola Webera, Inspektora Hotelowego.

Z opisu tegorocznego wydarzenia na FB możemy przeczytać m.in.:
„We wrześniu od kilkunastu już lat na całym świecie obchodzony jest Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter (Housekeeping Appreciation Week), który w tym roku wypada w dniach 12-18 września.

Wydarzenie jest doskonałą okazją dla dyrekcji i całego zespołu hotelowego, a także gości hotelowych, do szczególnego okazania szacunku osobom pracującym w tym dziale i wyrażenia wdzięczności za ich bardzo ciężką i ważną pracę. Housekeeperzy dbają nie tylko o czystość, ale także komfortowy pobyt gości, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju.”

Karol Weber, Inspektor Hotelowy
„Klasyczne już powiedzenie o kulturze zarządzania mówi – Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.

Międzynarodowy Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter dedykowany jest pracownikom, których zazwyczaj się nie widzi, ale gdyby ich zabrakło w hotelu, to zarówno goście, jak i współpracownicy na pewno by zauważyli i poczuli. Niewidzialnych magików, którzy dbają nie tylko o czystość, ale także nasz komfortowy pobyt, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie.

Zachęcam hotele w Polsce, sieciowe i niezależne, by przyłączyły się wydarzenia. Zróbmy z tego dobry zwyczaj na kolejne lata.

Housekeeping, to brzmi dumnie!”

Dołącz do wydarzenia na FB: Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2022

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.