Konrad Nadobnik obejmuje stanowisko dyrektora generalnego w Royal Catering

0
911
Fot.: LinkedIn - Konrad Nadobnik

Konrad Nadobnik został mianowany Dyrektorem Generalnym w firmie Royal Catering. Tym samym zakończył współpracę z Kręgliccy Restauracje i Catering.

Nadobnik ma za sobą ponad 14 lat współpracy z markami Belvedere Cafe Łazienki Królewskie i Belvedere Catering by Design. W grudniu 2021 roku zakończył współpracę z Belvedere Gourmet Group. Jego doświadczenie zawodowe sięga lat 1996-2008, kiedy to przechodził przez wszystkie szczeble gastronomii w Hotelu Bristol, który wówczas był częścią międzynarodowej sieci hoteli Starwood.

Jego pasją były zawsze innowacyjne projekty eventowo-cateringowe, zwłaszcza te na dużą skalę. W marcu 2008 roku dołączył do zespołu Grupy Belvedere, gdzie przez kilka lat pełnił funkcję dyrektora cateringu, zarządzając działem zarówno w kraju, jak i za granicą. W tym okresie był odpowiedzialny za organizację i obsługę prestiżowych eventów, w tym przyjęć rządowych zgodnie z zasadami Protokołu Dyplomatycznego. Jego wkład w branżę został doceniony w 2014 roku, kiedy otrzymał nagrodę MP Power Award® w kategorii Dostawca – Catering.

W styczniu 2022 roku Nadobnik objął stanowisko Dyrektora Generalnego w grupie Kręgliccy Restauracje i Catering, o czym pisaliśmy wcześniej tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.