ALL – Accor Live Limitless z siedmioma nagrodami Freddie Awards

0
202

30 kwietnia wirtualnie odbyła się 30. ceremonia Freddie Awards. W plebiscycie nagradzane są najlepsze programy lojalnościowe, oceniane w sześciu kategoriach w 3 różnych obszarach geograficznych. W tegorocznej edycji  nowy lifestyle’owy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless został wyróżniony w siedmiu prestiżowych kategoriach, m.in. jako najlepszy program w Europie i Afryce.

Konkurs Freddie Awards powstał w 1988 roku i wyróżnia najlepsze inicjatywy w branży lotniczej i hotelarskiej. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach w trzech regionach świata: obie Ameryki, Europa i Afryka oraz Bliski Wschód, Azja i Oceania. Plebiscyt umożliwia osobom podróżującym ocenę usług oferowanych przez hotele i linie lotnicze. Statuetka stałą się symbolem doskonałości i przyznawana jest wyłącznie firmom wyróżnionym przez osoby, które dużo czasu spędzają w podróży.

Grupa Accor została w konkursie wyróżniona już wiele razy. W tegorocznej edycji program ALL – Accor Live Limitless z dumą otrzymał siedem nagród w najbardziej prestiżowych kategoriach w różnych regionach świata:

Reklama
  • Program hotelarski roku w Europie i Afryce
  • Najlepszy program Elite w Europie i Afryce
  • Najlepsza promocja programu lojalnościowego w Europie i Afryce
  • Najlepsza obsługa klienta w Europie i Afryce
  • Najlepsze możliwości wykorzystania punktów w Europe i Afryce
  • Program hotelarski roku w regionie Bliskiego Wschodu, Azji i Oceanii
  • „Nagroda 210” w regionie Ameryki Północnej i Południowej – specjalna nagroda dla najbardziej obiecujących programów, które jeszcze nie są znane wszystkim użytkownikom.

Z końcem 2019 r. Le Club AccorHotels i accorhotels.com połączyły się w ALL (Accor Live Limitless). Dzięki nowemu programowi ALL członkowie mogą cieszyć się dostępem do 30 marek hotelowych, restauracji, barów, klubów, a także bezcennych wrażeń.

Wprowadzenie tego projektu było niezwykle trudnym wyzwaniem dla zespołów na całym świecie, dlatego chcę podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu ALL podczas ostatniej edycji Freddie Awards! – powiedział Luc Gesvret – Chief Topline and Operations Officer Accor Eastern Europe.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.