Portal Horeca Business Club świętuje pierwszą rocznicę działalności

0
207
Kilka dni temu minęła pierwsza rocznica działalności naszego portalu branżowego Horeca Business Club.

Horeca Business Club to pierwsza na rynku mediów platforma wymiany informacji, doświadczenia i wiedzy dla sektorów hotelarskich, gastronomicznych, MICE oraz Travel. W ciągu tego roku opublikowaliśmy dla Was ponad 1600 artykułów, a stronę odwiedziło kilkaset tysięcy czytelników. Na początku marca portal zmienił się wizerunkowo, ale przede wszystkim jest teraz bardziej przejrzysty i uporządkowany.

Bez zaangażowanego i zdeterminowanego zespołu portal nie osiągnąłby tak wiele. Założycielem i właścicielem jest Rafał Krzycki, którego czytelnicy znają też z podcastowych audycji w pierwszym w Polsce i na świecie branżowym Horeca Radio. Portal nie rozwijałby się w takim tempie bez Tomasza Witeckego i Dawida Miedziochy, którzy odpowiadają za rozwój biznesu i sprzedaż, Mateusza Śwista, który przez prawie rok koordynował działalność portalu, a także współpracowników, którzy pomagają w tworzeniu treści.

Reklama

W naszym serwisie publikujemy nie tylko branżowe aktualności, ale także inspirujące wywiady, profesjonalne artykuły o charakterze poradnikowym i edukacyjnym, relacje i reportaże z najważniejszych wydarzeń czy rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia. Nie zapominamy także o tych, dla których ważne są informacje ekonomiczne bądź nowinki technologiczne. Poza portalem dysponujemy co tygodniowym newsletterem, grupami na Facebooku i kontem na Linkedln.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.