Portal Horeca Business Club świętuje pierwszą rocznicę działalności

0
405
Kilka dni temu minęła pierwsza rocznica działalności naszego portalu branżowego Horeca Business Club.

Horeca Business Club to pierwsza na rynku mediów platforma wymiany informacji, doświadczenia i wiedzy dla sektorów hotelarskich, gastronomicznych, MICE oraz Travel. W ciągu tego roku opublikowaliśmy dla Was ponad 1600 artykułów, a stronę odwiedziło kilkaset tysięcy czytelników. Na początku marca portal zmienił się wizerunkowo, ale przede wszystkim jest teraz bardziej przejrzysty i uporządkowany.

Bez zaangażowanego i zdeterminowanego zespołu portal nie osiągnąłby tak wiele. Założycielem i właścicielem jest Rafał Krzycki, którego czytelnicy znają też z podcastowych audycji w pierwszym w Polsce i na świecie branżowym Horeca Radio. Portal nie rozwijałby się w takim tempie bez Tomasza Witeckego i Dawida Miedziochy, którzy odpowiadają za rozwój biznesu i sprzedaż, Mateusza Śwista, który przez prawie rok koordynował działalność portalu, a także współpracowników, którzy pomagają w tworzeniu treści.

W naszym serwisie publikujemy nie tylko branżowe aktualności, ale także inspirujące wywiady, profesjonalne artykuły o charakterze poradnikowym i edukacyjnym, relacje i reportaże z najważniejszych wydarzeń czy rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia. Nie zapominamy także o tych, dla których ważne są informacje ekonomiczne bądź nowinki technologiczne. Poza portalem dysponujemy co tygodniowym newsletterem, grupami na Facebooku i kontem na Linkedln.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.