Rafał Pasenik na konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp

0
920

Rafał Pasenik często brał udział w konferencji Hotel Meeting jako prelegent, moderator czy prowadzący. Tym razem zobaczymy go w roli, w której czuje się najlepiej, tj. trenera i prowadzącego warsztaty. Hotel Meeting Energylandia Camp to wydarzenie skierowane do hotelarzy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania hotelem. W programie konferencji znajdują się ciekawe i praktyczne warsztaty, a jednym z nich będzie warsztat poprowadzony przez właśnie przez Rafała Pasenika z H&R System.

W skrócie:

  • warsztatowa konferencja dla hotelarzy w dniach 11-12 maja
  • tematy: psychologia gościnności, sprzedaż MICE, hotel na Instagramie oraz kompetencje menedżera
  • duża strefa wystawiennicza, gra terenowa i cenne nagrody
  • akcja charytatywna oraz wieczorna zabawa z DJ’em i open barem
  • integracja w Parku Rozrywki Energylandia
  • program i rejestracja www.hotele.bsdpoland.pl

W trakcie swojego warsztatu „Odpowiedzialne przywództwo, czyli jak być skutecznym liderem” Rafał Pasenik, trener liderów branży HoReCa, przedstawi uczestnikom trzy filary skutecznej firmy oraz sposoby na znalezienie motywacji zewnętrznej i wewnętrznej. W trakcie szkolenia uczestnicy poznają także Piramidę Pracownika według Chipa Conleya, a także dowiedzą się, jak przeprowadzić badanie satysfakcji pracownika.

Jeśli jesteś hotelarzem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat odpowiedzialnego przywództwa i skutecznego zarządzania personelem, to koniecznie musisz wziąć udział w warsztacie prowadzonym przez Rafała Pasenika. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom będziesz mógł skutecznie zarządzać swoim personelem i rozwijać swój hotel.

Zarejestruj się już teraz na stronie wydarzenia: www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.