Maciej Lipnicki dyrektorem generalnym Elements Hotel & Spa

0
439
Fot.: LinkedIn - Maciej Lipnicki

Maciej Lipnicki został mianowany dyrektorem generalnym Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju. Hotel, otwarty w lecie ubiegłego roku, oferuje swoim gościom 291 pokoi i znajduje się w malowniczym kurorcie Świeradów-Zdrój.

Lipnicki jest z branżą związany od wielu lat i posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu hotelami i obiektami gastronomicznymi. Swą karierę w hotelarstwie rozpoczynał jako barman i bar manager w Hotel & Medi Spa Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju. Później pracował również w Hotel & Medical Spa Malinowy Dwór i Cottonina Villa & Mineral Spa Resort, gdzie zdobył cenne doświadczenie w zarządzaniu hotelami.

W 2013 roku Lipnicki dołączył do zespołu Grape Hotel & Restaurant we Wrocławiu, gdzie pełnił funkcję F&B managera. W 2017 roku awansował na stanowisko general manager of restaurants w Marriott Warszawa, gdzie zarządzał sześcioma punktami gastronomicznymi w hotelu.

Reklama

Po 1,5 roku pracy w Marriott Warszawa, Lipnicki przeszedł do przygotowywanego do otwarcia 5-gwiazdkowego kompleksu Green Mountain w Karpaczu, gdzie został F&B managerem. W kolejnym przygotowywanym do otwarcia obiekcie Górskich Resortów – Elements Hotel & Spa – Lipnicki najpierw został dyrektorem gastronomii, a następnie dyrektorem operacyjnym.

Jego wiedza i doświadczenie w branży hotelarskiej sprawiły, że szybko awansował na stanowisko dyrektora generalnego. Lipnicki będzie odpowiedzialny za zarządzanie wszystkimi aspektami hotelu, w tym obsługą gości, rozwijaniem strategii biznesowej oraz nadzorowaniem działalności wszystkich działów.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!