Radisson RED Hotel & Apartments otwarty w Krakowie

0
328
Fot.: Facebook - Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments, Krakow

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments, Kraków, został oficjalnie otwarty, wprowadzając nową ofertę na krakowskim rynku hotelarskim. Obiekt mieści się w dogodnej lokalizacji w pobliżu Galerii Krakowskiej i dworca głównego, co ułatwia gościom dostęp do atrakcji miasta.

Hotel dysponuje 229 pokojami oraz 46 apartamentami, z których niektóre wyposażone są w tarasy i balkony. W lobby gości wita interaktywny, inspirowany Krakowem smok, co nadaje miejscu charakterystyczny klimat.

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments oferuje trzy wszechstronne sale konferencyjne oraz 300 metrów kwadratowych przestrzeni eventowej, zaprojektowanej z myślą o różnorodnych potrzebach, od spotkań biznesowych po towarzyskie zgromadzenia. Sale są wyposażone w nowoczesną technologię, co umożliwia organizację różnych wydarzeń.

Hotel posiada również strefę fitness – Cardio Zone oraz włoską restaurację Filini, serwującą autentyczne potrawy włoskie, takie jak świeże sery, wędliny, makarony, risotto oraz pizze w stylu neapolitańskim. Bar oferuje szeroki wybór koktajli, win i włoskich likierów.

Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments, Kraków to nowoczesny obiekt, który ma na celu dostarczenie gościom różnorodnych udogodnień i przestrzeni zarówno do pracy, jak i relaksu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.