Qubus Hotel Gdańsk świętuje urodziny! Obliczono, że w tym czasie wydano ponad 300 000 śniadań!

0
484

Qubus Hotel Gdańsk już od 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem  gości biznesowych i indywidualnych. Od początku istnienia odwiedziło go już ponad 400 000 Gości. To tak jakby w obiekcie nocowali niemal wszyscy mieszkańcy Gdańska. Zarezerwowano w nim w sumie 263 946 pokoi, a najdłuższy pobyt jednego gościa trwał 6 miesięcy.

Qubus Hotel Gdańsk to jeden z 11 obiektów sieci Qubus Hotel. 19 czerwca uroczystą galą świętować będzie swoje 10-lecie.

 

Reklama

Ten 4 gwiazdkowy  hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, przy rzece Motławie, dosłownie 300m od ścisłego Rynku. Swoim gościom oferuje 193 miejsca noclegowe w 110 pokojach. Dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i osób odwiedzających obiekt cieszy się także restauracja. Doceniane przez gości są śniadania, podczas których serwowanych jest  tu ponad 100 produktów. Chętnie korzystają oni również z centrum fitness z sauną i siłownią. W hotelu znajduje się także sala zabaw dla dzieci.

W ciągu 10 lat Qubus Hotel Gdańsk stał się jednym z najchętniej wybieranych obiektów noclegowych w mieście. Wieloletnie, sieciowe doświadczenie pozwoliło nam opracować najlepsze standardy obsługi. Ze względu na doskonałą lokalizację naszego  hotelu, jest on idealnym miejscem zarówno na wypoczynek dla turystów indywidualnych, jak też strefą pracy dla gości biznesowych. Posiadamy też 4 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. O naszym doświadczeniu może świadczyć fakt, że przez 10 lat zorganizowaliśmy w sumie 4600  konferencji i szkoleń, a także wesel i przyjęć okolicznościowych – mówi Rafał Willich Dyrektor Qubus Hotel Gdańsk.

Zarządzając Qubus Hotel Gdańsk prowadzimy aktywną komunikację z odwiedzającymi nasz hotel gośćmi, a ich opinie mają realny wpływ na podejmowane przez nas działania. Jesteśmy także cenionym i nagradzanym pracodawcą – dodaje Rafał Willich.

Od początku istnienia w restauracji wydanych zostało ponad 300 000 śniadań. Niecodzienną atrakcją dla gości Qubus Hotel Gdańsk są rejsy hotelową Q-łódką. Przepłynęła ona jak dotąd około 70 000 km (to tak jakby znajdowała się w trakcie drugiego okrążenia równika). Hotel gościł też wiele znanych osobowości m.in. Grzegorza Lato, Tomasza Hajto, Anię Dąbrowską, Olafa Lubaszenko, Joannę Kulig, Krystynę Jandę, Esperanzę Spalding czy Normana Davies’a.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!