Automatyka hotelowa przyszłością każdego obiektu

0
469
Aby spełniać potrzeby swoich Gości, obiekty hotelowe stają przed koniecznością wdrożenia nowych technologii. Zakres wdrożenia takich rozwiązań jest różny w zależności chociażby od wielkości hotelu i zakresu oferowanych usług.

Zastosowanie automatyki hotelowej przynosi wiele korzyści nie tylko dla odwiedzających obiekt, ale też dla samego personelu. Efektywne zarządzanie kosztami, m.in. dzięki sterowaniu oświetleniem, ogrzewaniem czy klimatyzacją pozwoli obniżyć koszty oraz dostosować przestrzeń hotelową do wymagań Gości. Hotel może zaoszczędzić przy tym aż 30% kosztów na zużywanej energii!

Nowością na polskim rynku jest rozwiązanie, które pozwala zarządzać energią w pokoju – czujnik „wyczuwa” obecność Gościa w pokoju, dzięki czemu można zupełnie zrezygnować z kieszeni na kartę. Takie rozwiązanie nie wymaga dodatkowej infrastruktury i może funkcjonować nawet w obiektach posiadających standardowe zamki na klucz. Szybkie wdrożenie tej technologii i minimalizacja kosztów inwestycji jest ogromną zaletą. Dodatkowo poprawne zintegrowanie automatyki i systemu zarządzania umożliwia sprawne kierowanie hotelem, nawet w sposób zdalny – przez Internet.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!