“Promka Twardowskiego” w bydgoskim Pasibusie 

0
1480

W czwartek, 17 września w lokalu kultowej burgerowni Pasibus w Bydgoszczy ruszy specjalna promocja nawiązująca do lokalnej legendy o Panu Twardowskim. W ramach tej wyjątkowej oferty, trwającej tylko pół godziny, klienci mogą liczyć na 50-procentowy rabat na wybrane pozycje z menu. 

Czarnoksiężnik Twardowski miał w 1560 r. przebywać przez kilka miesięcy w Bydgoszczy. Legenda mówi, że wjechał do miasta na kogucie, choć w innych źródłach można znaleźć informację, że dotarł na Stary Rynek na krześle. Będąc tam, bawił się, mieszkał i przyjmował interesantów w gospodzie “Zgorzelec” niosąc im pomoc przy wykorzystaniu magii.

W nawiązaniu do tej opowieści codziennie, od 14 lat, o godzinie 13:13 oraz o 21:13 rzeźba przedstawiająca Pana Twardowskiego, w oprawie spektaklu świetlno-muzycznego, wychyla się okna kamienicy przy Starym Rynku 15. W tym budynku niegdyś Twardowski miał przyjmować swoich interesantów, a obecnie znajduje się tam lokal Pasibusa.

To ciekawa i bardzo charakterystyczna atrakcja na bydgoskim Starym Rynku, która znajduje się dokładnie nad naszym lokalem. Nową ofertą „Promka Twardowskiego” nawiązujemy do lokalnej legendy i mamy nadzieję zyskać jeszcze większą sympatię mieszkańców miasta oraz jego gości – tłumaczy Maciej Moc z działu marketingu Pasibusa.

“Promka Twardowskiego” będzie dostępna dwa razy dziennie w bydgoskim lokalu Pasibusa – przez pół godziny od momentu, gdy rzeźba wychyli się z okna kamienicy (13:13-13:43 i 21:13-21:43). W tym czasie klienci lokalu będą mogli skorzystać z 50-procentowego rabatu na Pasi Piwo i dodatki. Podczas trwania promocji na tablicach z menu pojawi się zegar, który będzie odliczał czas do jej zakończenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.