Poznaj nowe możliwości Twojego systemu

0
797

Systemy informatyczne stosowane w gastronomii, hotelach czy branży retail, ulegają ciągłym zmianom. Spowodowane jest to stałym poszerzaniem funkcjonaliści oprogramowania i podnoszeniem ich wersji. Dodatkowo należy aktualizować aplikacje pod kątem zmian przepisów prawnych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów i dostosowując system do bieżących reform procesów rynkowych, firma LSI Software prowadzi szkolenia produktowe.

Łódzka spółka, jako producent licznych rozwiązań biznesowych, zdaje sobie sprawę z chęci poszerzania wiedzy przez Klientów. Przygotowując program szkoleń LSI Software kieruje się najczęściej pojawiającymi się zapytaniami ze strony użytkowników swoich aplikacji. Cykliczne szkolenia są prowadzone przez specjalistów firmy i mają na celu doskonalić możliwości wykorzystania oprogramowania w codziennej pracy restauracji, obiektu hotelowego czy sieci sklepów.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniach Klient może:

  • powiększyć zakres wiedzy dotyczącej aktualnej wersji oprogramowania
  • przeszkolić nowych i dotychczasowych pracowników oraz kadrę zarządzającą
  • efektywniej wykorzystać posiadane oprogramowania podnosząc komfort pracy
  • wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami systemu
  • zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami informatycznymi dla branży

Warto zapisać się jak najszybciej na dedykowane szkolenia. Lista uczestników jest ograniczona, a szczegółowy harmonogram i warunki uczestnictwa są zamieszczone na firmowej stronie LSI Software.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.