Poznaj nowe możliwości Twojego systemu

0
159

Systemy informatyczne stosowane w gastronomii, hotelach czy branży retail, ulegają ciągłym zmianom. Spowodowane jest to stałym poszerzaniem funkcjonaliści oprogramowania i podnoszeniem ich wersji. Dodatkowo należy aktualizować aplikacje pod kątem zmian przepisów prawnych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów i dostosowując system do bieżących reform procesów rynkowych, firma LSI Software prowadzi szkolenia produktowe.

Łódzka spółka, jako producent licznych rozwiązań biznesowych, zdaje sobie sprawę z chęci poszerzania wiedzy przez Klientów. Przygotowując program szkoleń LSI Software kieruje się najczęściej pojawiającymi się zapytaniami ze strony użytkowników swoich aplikacji. Cykliczne szkolenia są prowadzone przez specjalistów firmy i mają na celu doskonalić możliwości wykorzystania oprogramowania w codziennej pracy restauracji, obiektu hotelowego czy sieci sklepów.

Reklama

Dzięki uczestnictwu w szkoleniach Klient może:

  • powiększyć zakres wiedzy dotyczącej aktualnej wersji oprogramowania
  • przeszkolić nowych i dotychczasowych pracowników oraz kadrę zarządzającą
  • efektywniej wykorzystać posiadane oprogramowania podnosząc komfort pracy
  • wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami systemu
  • zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami informatycznymi dla branży

Warto zapisać się jak najszybciej na dedykowane szkolenia. Lista uczestników jest ograniczona, a szczegółowy harmonogram i warunki uczestnictwa są zamieszczone na firmowej stronie LSI Software.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!