Poznaj nowe możliwości Twojego systemu

0
133

Systemy informatyczne stosowane w gastronomii, hotelach czy branży retail, ulegają ciągłym zmianom. Spowodowane jest to stałym poszerzaniem funkcjonaliści oprogramowania i podnoszeniem ich wersji. Dodatkowo należy aktualizować aplikacje pod kątem zmian przepisów prawnych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów i dostosowując system do bieżących reform procesów rynkowych, firma LSI Software prowadzi szkolenia produktowe.

Łódzka spółka, jako producent licznych rozwiązań biznesowych, zdaje sobie sprawę z chęci poszerzania wiedzy przez Klientów. Przygotowując program szkoleń LSI Software kieruje się najczęściej pojawiającymi się zapytaniami ze strony użytkowników swoich aplikacji. Cykliczne szkolenia są prowadzone przez specjalistów firmy i mają na celu doskonalić możliwości wykorzystania oprogramowania w codziennej pracy restauracji, obiektu hotelowego czy sieci sklepów.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniach Klient może:

  • powiększyć zakres wiedzy dotyczącej aktualnej wersji oprogramowania
  • przeszkolić nowych i dotychczasowych pracowników oraz kadrę zarządzającą
  • efektywniej wykorzystać posiadane oprogramowania podnosząc komfort pracy
  • wymienić doświadczenia z innymi użytkownikami systemu
  • zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami informatycznymi dla branży

Warto zapisać się jak najszybciej na dedykowane szkolenia. Lista uczestników jest ograniczona, a szczegółowy harmonogram i warunki uczestnictwa są zamieszczone na firmowej stronie LSI Software.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.