Za nami Forum Branży Eventowej 2020!

0
995

Wczoraj, 22 stycznia w hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie odbyło się Forum Branży Eventowej 2020. Duża frekwencja na tegorocznej edycji dowodzi, że branża eventowa cały czas się zmienia i rozwija. 

„Branża eventowa to grupa zawodowa ludzi tak pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno im się spotkać. Dlatego ważna jest obecność w trakcie corocznego, odbywającego się w styczniu Forum – największego w Polsce spotkania ludzi związanych z organizacją wydarzeń. Rosnącą popularność eventów w budżetach marketingowych i wysoka skuteczność komunikacji marketingowej opartej na mieszance eventów i marketingu internetowego wpływa na dynamiczny rozwój branży, a co za tym idzie, potrzebę szybkiego podnoszenia poziomu usług i kwalifikacji” – podkreśla organizator wydarzenia.

Imprezę prowadzili Agnieszka Ciesielska, eventowa pasjonatka, producentka i event manager oraz blogerka znana jako Eventowa Blogerka wraz z Rafałem Augusiewiczem znany z tego, że nieważne czy to wieczór w klimatach disco dla mniejszej firmy czy konferencja „wysokiego ryzyka” w języku angielskim – zawsze prowadzi wydarzenia z klasą, z żartem.

Wśród prelegentów i panelistów znaleźli się m.in.:

  • Kasia Sokołowska – reżyserka i choreografka
  • Krzysztof Celuch – mówca, trener, współprowadzący audycję w Horeca Radio „Przyszłość przemysłu spotkań”
  • Maciej Skała – mówca inpiracyjny, coach
  • Bartosz Bieszyński – lider wielu dużych wydarzeń
  • Monika Chróścicka-Wnętrzak – producentka filmów i eventów
  • Nina Żukowska – założycielka platformy Świat Eventów
  • Marta Chmielewska – prezes zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej
  • Michał Kozak – prezes zarządu Hotelu Arłamów
  • Marcin Herra – prezes zarządu spółki Areny Operator

Na scenie rozmawiano o trendach w branży eventowej na 2020 rok, jak unikać schematów i wykorzystać content czyli o tworzeniu eventów skutecznie realizujących postawione cele, event manager jako przywódca, manager, księgowy, prawnik, reżyser, coach i spowiednik, o tym jak produkować eventy zgodnie ze sztuką filmową? Różnice, podobieństwa, dobre praktyki, reżyserowanie dużych wydarzeń i pokazów mody. Odbyła się również debata „Co zadecydowało o kształcie branży eventowej w 2019 roku?” Raport tworzony był na żywo przez ekspertów oraz publiczność.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.