Powstaje cukiernia ze słodyczami w kształcie męskich i żeńskich narządów płciowych

0
2548
Fot.: FB Dickery

29 kwietnia we Wrocławiu rusza pierwsza cukiernia ze słodyczami w kształcie męskich i żeńskich narządów płciowych pod nazwą Dickery. Prowadzi ją polsko-ukraińska para.

Cukiernia będzie serwowała m.in. gofry w kształcie genitaliów. To koncept, który na świecie funkcjonuje i cieszy sie bardzo dużą popularnością. Jak twierdzą właściciele jest on w dużej mierze oparty właśnie na marketingu i przełamywaniu tematów tabu, ale także na jakości produktu.

Fot.: FB Dickery

Właścicielami wrocławskiej cukierni jest polsko-ukraińska para, Ruslana i Krystian (19 i 22 lata). Ich pseudonimy to Shero i Hero, tak też będą nazywały się sztandarowe produkty z oferty Dickery. Gofry w kształcie genitaliów będą polane m.in. belgijską czekoladą. Cukiernia będzie oferowała także inne produkty, m.in. lody naturalne.

Fot.: FB Dickery

Wokół tego konceptu zdążyło pojawić się z przestrzeni medialnej mnóstwo komentarzy i kontrowersji. Jest mnóstwo głosów gratulujących pomysłu i odwagi, ale też nie brakuje tych bardziej konserwatywnych, które krytykują tego typu pomysły. Pochlebnych komentarzy jest znacznie więcej, zatem biznes ma szansę na sukces, choć oczywiście poza marketingiem opartym na temacie tabu, produkt musi się obronić jeszcze jakością, o czym dziś zapewniają właściciele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.