Gruby Benek nawiązał współpracę ze światowym potentatem branży IT

0
1083
Rok 2018 ogólnopolska sieć restauracji Gruby Benek kończy z przytupem – konkursem zorganizowanym w porozumieniu z jednym z czołowych przedsiębiorstw w branży technologii informacyjnych. To pierwsza tego typu akcja w Europie, w której nośnikiem reklamowym jest specjalnie na tę okazję przygotowany karton z dedykowaną grafiką promującą czwartą częścią popularnej serii gier wyścigowych – Forza Horizon 4.

Nawiązana współpraca z Microsoftem to wynik długich rozmów, przygotowań i planowania. Nowy karton do pizzy, wzbogacony niezwykle estetyczną, energetyczną grafiką i wibrujący kolorami, to prawdziwe novum. W ramach ogólnopolskiego konkursu dostarczono już ponad 100 tys. pizz. Entuzjastyczne przyjęcie nowego projektu potwierdzają głosy zachwyconych klientów i zaangażowanie w konkurs.

Gruby Benek starannie wybiera partnerów do współpracy, zatem w przyszłym roku należy spodziewać się kolejnych nieszablonowych niespodzianek.

„Wiemy, że dużą grupę naszych klientów stanowią ludzie młodzi, dlatego też chcemy wychodzić im naprzeciw, spełniać oczekiwania, ale i zaskakiwać” – mówi Mateusz Szewczyk, Prezes Zarządu Spółki zarządzającej siecią restauracji Gruby Benek.

W 2018 roku spółka zarządzana przez Szewczyka wprowadziła do swoich lokali innowacje, niespotykane do tej pory w innych sieciach gastronomicznych. Montowane w stołach ładowarki indukcyjne to już standard przy wyposażeniu nowej restauracji pod szyldem Grubego Benka, dzięki czemu klienci w czasie posiłku mogą naładować swojego smartfona czy tablet. Przy wprowadzeniu bezpłatnej sieci WiFi zaangażowani zostali z kolei fani pizzy, którzy w ramach ogólnopolskiego konkursu wymyślali hasła. Bezprzewodowa sieć sama rozpoznaje użytkownika i łączy się z nim bez logowania – bez względu na to, w którym lokalu akurat się on znajduje.

Widząc pozytywny odzew klientów na nowinki technologiczne, Gruby Benek postawił też na innowacyjny marketing i nieszablonowe formy promocji. 3 miesiące współpracy ze znanymi influencerami wygenerowało zasięg blisko 6 mln wyświetleń materiałów video promujących tę sieć restauracji. Wzrost rozpoznawalności marki to nie tylko pozytywne reakcje klientów, ale również zadowoleni franczyzobiorcy, którzy odnotowali w ostatnim czasie znaczący wzrost zamówień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.