Powrót SPHINX do Torunia i premiera The Burgers w Gdańsku w sieci Sfinks

0
430
Fot.: Materiały prasowe Sfinks Polska

Sieć restauracji Sfinksa Polska ogłosiła rozszerzenie swojej działalności o dwa nowe lokale. Restauracja SPHINX w Toruniu oraz The Burgers w Gdańsku otworzyły rozpoczęły swoją działalność.

Nowo otwarty lokal SPHINX w Toruniu to powrót marki do prestiżowej lokalizacji na staromiejskim rynku, niedaleko pomnika Mikołaja Kopernika. Restauracja, która pierwotnie działała w tym miejscu przez ponad 20 lat, została zamknięta w wyniku pandemii w 2020 roku. Dziś SPHINX przy ulicy Żeglarskiej 31 znów wita gości, oferując dwupoziomową przestrzeń z charakterystycznymi orientalnymi dekoracjami, strefę zabaw dla dzieci i sezonowy ogródek.

W Gdańsku, dzielnica Morena przywitała nowy franczyzowy lokal pod szyldem The Burgers. Ten brand, który zyskał popularność jako wirtualna restauracja oferująca dania na wynos i w dostawie, teraz rozwija się jako koncept stacjonarny. Głównym punktem menu są burgery, które można już degustować również w lokalizacji w Starogardzie Gdańskim.

Sfinks Polska kontynuuje prace nad rozwojem sieci. W przygotowaniu są już kolejne otwarcia, między innymi w Gliwicach i Opolu, potwierdzając chęć ekspansji firmy na terenie całego kraju.

– W 2024 r. kontynuujemy intensywną pracę nad rozwojem naszej sieci restauracji. Mamy wiele równolegle toczących się projektów w różnych regionach Polski, z czego do dwóch lokali: w Toruniu i Gdańsku możemy już zapraszać gości. Co bardzo nas cieszy, oprócz flagowej marki SPHINX, rozwija się także nasza najmłodsza sieć The Burgers. To marka, o dużym potencjale i zainteresowaniu klientów, a jednocześnie wiążąca się z niższymi nakładami na uruchomienie stacjonarnego lokalu. Interesują się nią też nasi obecni franczyzobiorcy i osoby, które chcą dopiero do nas dołączyć. Mamy duże nadzieje związane z rozwojem tej sieci w tym i kolejnych latach – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą obie sieci gastronomiczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.