Iwona Janosiewicz w Louvre Hotels Group

0
1182
Fot.: LinkedIn

Iwona Janosiewicz zaczyna nowy etap swojej kariery zawodowej i od dziś oficjalnie zaczyna pracę jako Cluster General Manager Warsaw Complex w Louvre Hotels Group.

Przez ostatnie 20 lat była związana z Orbisem / Accorem, gdzie pełniła różne funkcje i systematycznie pięła się po szczeblach kariery, aż została dyrektorką generalną hotelu. W skrócie prześledźmy jej doświadczenie.

Pierwsze kroki w hotelarstwie zaczynała w Sheratonie w Warszawie na stanowisku Demi Chef. Po czterech latach trafiła do Hotelu Mercure, gdzie objęła funkcję Chef de Partie. Po pięci latach przeszła do hotelu Novotel i awansowała na stanowisko Menedżera Restauracji.

Do tej pory jej kariera ściśle była związana z gastronomią w hotelu, a gdy w 2009 roku przeszła do Hotelu Ibis Katowice-Zabrze zajęła już stanowisko Deputy Managera. Po dwóch latach wróciła do Warszawy do Hotelu Ibis, także w roli Deputy Managera. W 2015 roku objęła pozycję zastępcy dyrektora generalnego w Novotel Warszawa Airport.

Od 2016 roku była dyrektorką generalną hotelu Mercure Wrocław Centrum. Po pięciu lata pełnienia tej funkcji zdecydowała się na zmianę barw i od dziś reprezentuje Louvre Hotels Group. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.