Hotel Number One by Grano rusza turniejem piłki nożnej

0
309

Hotelarze angażują się w najprzeróżniejsze akcje wspierające lokalne środowiska, co jest oznaką dojrzałości branży. Hotel Number One by Grano rusza właśnie z kolejną edycją turnieju piłkarskiego dla młodych adeptów.

– Celem Turnieju Number One Cup jest wspieranie zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Niemal wszyscy pracownicy naszego hotelu są wielkimi fanami piłki nożnej, a każdy kolejny turniej jest dla całego zespołu świętem i z każdą edycją sprawia nam coraz większą satysfakcję. Cieszymy się, że spełniamy marzenia młodych zawodników, również tych, którzy obecnie tego szczególnie potrzebują. W marcu tego roku gościliśmy u siebie drużynę Szachtar Donieck, gdy rozgrywali mecz charytatywny w Gdańsku, a podczas tej edycji po raz kolejny przyjeżdża do nas drużyna młodych piłkarzy z Ukrainy – opowiada Adam Pomorski, Dyrektor Hotelu Number One by Grano.

Od dziś do 4 grudnia rozgrywana będzie kolejna edycja Number One Cup U13 2022, turnieju dla młodych adeptów piłki nożnej, którzy za kilka lat mają szansę stać się piłkarzami, reprezentującymi grę na najwyższym światowym poziomie. Dla trzynastoletnich zawodników z całej Europy będzie to doskonała okazja do wymiany sportowych doświadczeń, a przede wszystkim nawiązywania nowych znajomości. Number One Cup U13 2022 rozgrywany będzie w w Football Arena Gdańsk przy ul. Janusza Meissnera 5 w Gdańsku.

Reklama

Ideą Number One Cup jest integracja społeczności młodych piłkarzy. Organizator, gdański Hotel Number One należący do sieci Grano Hotels, chce przekonywać, że wspólne pasje, na przykład piłka nożna, łączą ludzi niezależnie od narodowości, kraju pochodzenia, czy języka, którym się posługują. Wspólna gra w ulubiony futbol to aktywność nie tylko korzystna dla zdrowia młodych uczestników turnieju, ale także kształtująca i wspierająca otwartość na świat, nie tylko wśród zawodników, ale i ich rodzin.

Do walki w turnieju zakwalifikowało się 28 drużyn, w tym 7 zespołów z Polski. Na boisku zobaczymy między innymi takie drużyny jak: SCP Sporting Portugal, Juventus Turyn, PSG, Liverpool FC, PSV Eindhoven, AC Sparta Praha, Portimonense S.C., Cardiff City FC, MTK Budapest, FK Pardubice, UKS Varsovia, Jaguar Gdańsk i FC Nordsjælland.

Międzynarodowe rozgrywki Number One Cup U13 2022 odbędą się w dniach 2-4 grudnia 2022 roku w Football Arena Gdańsk przy ul. Janusza Meissnera 5 w Gdańsku.

– Dziękujemy wszystkim naszym patronom, sponsorom i partnerom za wsparcie i ogromne zaangażowanie w Number One Cup. Bez Was organizacja tak dużego i międzynarodowego turnieju nie byłaby możliwa – mówi Adam Pomorski.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!