Podsumowanie Dnia Hotelarza 2023

0
686
Fot.: Materiały prasowe Inspektor Hotelowy

29 lipca to wyjątkowy dzień dla wszystkich osób związanych z branżą hotelarską. Tego dnia obchodzimy Dzień Hotelarza, święto wszystkich, którzy na co dzień dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. W tym roku, już po raz piąty, hotelarze z całej Polski spotkali się na imprezie „Trust Me, I’m a Hotelier”, zorganizowanej przez Karola Webera, Inspektora Hotelowego i autora bloga Enjoy Your Stay.

Impreza odbyła się 29 lipca 2023 roku w Royal Tulip Warsaw Apartments i zgromadziła ponad 100 hotelarzy. Wydarzenie było okazją do świętowania, ale także do nawiązywania nowych kontaktów i dzielenia się doświadczeniami. W trakcie imprezy rozdano vouchery na pobyty w hotelach, a część z nich została przeznaczona na licytację na rzecz wybranego celu charytatywnego. Tym razem zebrane środki – łącznie 12 688 zł – przekazano na Fundację „Życie Warte Jest Rozmowy”.

Nasza redakcja, Horeca Business Club, miała zaszczyt nie tylko być sponsorem tego wyjątkowego wydarzenia, ale również pełnić rolę partnera medialnego.

Jestem dumny, że mogliśmy przyczynić się do sukcesu Dnia Hotelarza, zarówno poprzez promocję wydarzenia, jak i bezpośrednie wsparcie. Wzięliśmy aktywny udział w licytacji voucherów, wylicytowaliśmy kilka z nich, przyczyniając się tym samym do wsparcia akcji charytatywnej. To dla nas ogromna radość, że mogliśmy w ten sposób przyczynić się do realizacji celów charytatywnych i jednocześnie wspierać społeczność hotelarzy. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej wyjątkowej nocy i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji Dnia HotelarzaRafał Krzycki, wydawca portalu Horeca Business Club.

Dzień Hotelarza to nie tylko okazja do świętowania, ale także do refleksji nad tym, co w zawodzie hotelarza jest najważniejsze. Jak podkreśla Karol Weber, hotelarstwo to przede wszystkim emocje, pasja i usługa gościnności. To zawód, który opiera się na relacjach międzyludzkich i powinien być odpowiedzialny społecznie.

Ale hotelarze świętowali nie tylko w Warszawie. Hotele w całej Polsce dołączyły się do tej akcji, publikując informacje na swoich profilach w mediach społecznościowych. To dowód na to, jak silna i zjednoczona jest społeczność hotelarzy w naszym kraju.

Z okazji Dnia Hotelarza składamy serdeczne życzenia dla wszystkich hotelarzy. Dziękujemy za Waszą pasję, zaangażowanie i ciężką pracę, którą wkładacie w to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo. Życzymy Wam dalszych sukcesów, satysfakcji z pracy i wielu niezapomnianych spotkań z gośćmi. Pamiętajcie, że hotelarstwo to nie tylko zawód, ale przede wszystkim stan umysłu. Cieszymy się, że możemy obchodzić ten dzień razem z Wami i cieszymy się na kolejne edycje Dnia Hotelarza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.