Kinga Laskowska nową dyrektor hotelu Modrzewie Park Hotel & SPA w Szczawnicy

0
529
Fot.: LinkedIn

Pięciogwiazdkowy hotel Modrzewie Park Hotel & SPA w Szczawnicy ma nową dyrektorkę hotelu, została nią Kinga Laskowska, która przez ostatnie lata związana była z hotelem Afrodyta Business & Spa.

Ta zmiana to kolejny przykład na to, że w branży hotelowej można osiągnąć wiele. Kinga Laskowska swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczynała zaledwie 10 lat temu na stanowisku asystenta służby pięter w Radisson Blu w Norwegii. Po powrocie do Polski trafiła do hotelu Rancho Pod Bocianem, gdzie pełniła funkcję Rooms Division Managera.

Następnie przeniosła się do hotelu Afrodyta Business & Spa na takie samo stanowisko jakie pełniła do tej pory. W Afrodycie spędziła ponad cztery lata, gdzie swoje umiejętności rozwijała wspólnie z Maciejem Strausem, dyrektorem hotelu.

Reklama

Przed Kingą Laskowską duże wyzwanie, ponieważ to pierwszy hotel w jej karierze, którym jej przyjdzie kompleksowo zarządzać. Na codzień będzie współpracowała m.in. z Arturem Trukawińskim, który właśnie o tym transferze kadrowym poinformował na swoim profilu na LinkedIn. Jak sam napisał o nowej dyrektor „Kinga to dynamiczna i charyzmatyczna profesjonalistka, która zdobywała i budowała swoje doświadczenie hotelowe w kraju i zagranicą. Dołączenie do Zespołu Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica jest kontynuacją dalszej kariery Kingi, ale już na stanowisku General Managera.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.