Marcin Sadło poszerza zakres swoich obowiązków o Holiday Inn Gdansk City Centre

0
841
Fot.: LinkedIn - Marcin Sadło

Marcin Sadło, do niedawna Dyrektor Sprzedaży w hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre, awansował na stanowisko Cluster Director of Sales. 

W lutym tego roku na naszym portalu Horeca Business Club informowaliśmy o nominacji Marcina Sadło na stanowisko Dyrektora Sprzedaży w hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre. Dzisiaj przekazujemy informację o kolejnym etapie jego kariery.

Stanowisko Cluster Director of Sales oznacza rozszerzenie zakresu obowiązków Marcina Sadło. Oprócz zarządzania sprzedażą w hotelu Holiday Inn Warsaw City Centre, będzie on teraz odpowiedzialny również za hotel Holiday Inn Gdansk City Centre. Oba obiekty znajdują się w portfolio jednej grupy hotelowej.

Marcin Sadło od ponad 15 lat jest związany z branżą hotelarska. W 2007 roku rozpoczął prace w 5* hotelu InterContinental Warszawa w dziale rezerwacji indywidualnych. W czasie swojej 7-letniej kariery w hotelu pełnił stanowiska m.in.: koordynatora w dziale konferencji, a także Sales Managera, a od 2015 roku Senior Sales Managera. Marcin był odpowiedzialny za sprzedaż obiektu i budowanie relacji z klientami. W 2017 roku rozpoczął karierę w sieci Leonardo Hotels i awansował na stanowisko Regional Key Account Director. W 2020 roku jego kariera w tej sieci nabrała tempa i objął on stanowisko Dyrektora Sprzedaży trzech hoteli: Leonardo Royal Warsaw, NYX Hotel Warsaw i Leonardo Boutique Kraków. Był on odpowiedzialny za przygotowanie otwarcia tych hoteli w obszarze sprzedaży m.in. tworzenie strategii sprzedażowych, a także wprowadzenie obiektów na rynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.