PLL LOT zdecydowały o prolongowaniu umowy z Amadeusem

0
1251
Firma Amadeus już od 7 lat dostarcza rozwiązania technologiczne dla polskich narodowych linii lotniczych. Zaktualizowana umowa zapewni PLL LOT szerszy dostęp do jednej z największych na świecie sieci biur podróży.

Główny przewoźnik lotniczy znad Wisły, zgodnie z warunkami przedłużonej umowy, będzie mógł dalej docierać do swoich klientów z całego globu za pośrednictwem sieci biur podróży Amadeus. Pomoże to w realizacji strategii rozwoju spółki.

Prolongata umożliwi także PLL LOT dystrybucję informacji o cenach biletów, dostępności miejsc i rozkładach lotów w taki sposób, aby podróżni mieli zapewnioną spójną obsługę we wszystkich kanałach.

„Nowa umowa zostaje zawarta w chwili, gdy współpraca między firmami Amadeus i PLL LOT przynosi coraz większe sukcesy i stymuluje rozwój obu partnerów. Zorientowane przyszłościowo linie lotnicze, takie jak PLL LOT, wiedzą, że jeśli chcą się dalej rozwijać, muszą dysponować najlepszymi globalnymi sieciami dystrybucji i współpracować z biurami podróży na całym świecie” – powiedział Guido Haarmann, Dyrektor Zarządzający na Europę Środkowo-Wschodnią w dziale linii lotniczych firmy Amadeus.

Źródło: TravelOTAs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.