Akademia SKKP i Newsy ze świata

0
903

Koronawirus paraliżuje życie na każdej płaszczyźnie. Również w branży spotkań z rynku międzynarodowego. Kongresy i konferencje contra COVID-19 to tematy które w pierwszej kolejności będą poruszane w cyklu artykułów z serii Akademia SKKP – Newsy ze świata.

Będą to przykłady dobrych praktyk, badania, informacje o nowych trendach i innowacyjnych projektach, studia przypadków itp.

„Zależy nam na tym, aby polska branża mogła czerpać z wiedzy i doświadczeń bardziej zaawansowanych graczy na arenie spotkań międzynarodowych niż my sami” – twierdzą Anna Górska i Katarzyna Sadowska-Cioch, trenerki Akademii SKKP i autorki artykułów.

Pierwsza seria artykułów, które będą ukazywały się co dwa dni, poświęcona będzie sposobom na radzenie sobie z koronawirusem.

„Liczymy na to, że dzięki transferowi wiedzy i dostępowi do sprawdzonego know how z międzynarodowych organizacji, będziemy udostępniały rzetelne informacje, które pozwolą polskim przedsiębiorcom na podejmowanie świadomych i rozsądnych decyzji w dobie kryzysu” dodają trenerki.

Sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie, stąd też szybka reakcja. To pierwsza tego typu cykliczna analiza trendów międzynarodowych. Codziennie analizowane są międzynarodowe źródła i przedstawione jako skondensowana wiedza dotycząca zmian jakie na naszych oczach zachodzą w obszarze konferencji i kongresów. Turystyka wypoczynkowa za jakiś czas wróci do swojej pierwotnej formy, ale obszar konferencji i kongresów może zmienić swoją formułę już na nieodwracalnie.

Pierwszy artykuł DON’T CANCEL, POSTPONE jest już dostępny na: https://www.skkp.org.pl/akademia_news

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.