PLL LOT z nowym rzecznikiem prasowym

1
856

Stanowisko rzecznika prasowego Polskich Linii Lotniczych LOT objął Krzysztof Moczulski, który będzie również pełnił funkcję zastępcy dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej spółki.

Krzysztof Moczulski jest związany z PLL LOT od 2014 roku. Od początku swojej kariery w spółce realizuje projekty związane z projektowaniem i wdrażaniem najwyższych standardów obsługi pasażera oraz pozycjonowaniem marki. W czasie ostatnich 5 lat pracował na stanowisku zastępcy dyrektora Biura Produktu, gdzie odpowiadał m.in.: za standard produktu pokładowego PLL LOT, konfigurację wnętrz nowych samolotów, modernizację stref odpraw na Lotnisku Chopina, czy podniesienie jakości usług w Executive Lounge. Przed dołączeniem do zespołu LOT-u Krzysztof Moczulski odpowiadał za marketing i komunikację w takich firmach, jak Iveco czy BP, pracując m.in. dla marki Castrol.

W ramach nowych obowiązków Krzysztof Moczulski będzie odpowiadał za kształtowanie polityki komunikacyjnej PLL LOT w obliczu wyzwań związanych z pandemią koronawirusa, nadzorował bieżące zadania Biura Prasowego oraz odpowiadał za kontakty spółki z mediami.

Na stanowisku zastąpił Michała Czernickiego, który otrzymał nowe zadania w ramach Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT-u.

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.