Rational na targach EuroGastro 2019

0
740
Już w najbliższą środę 27 marca rozpocznie się kolejna edycja targów EuroGastro i WorldHotel. Ta trzydniowa impreza tym razem odbędzie się w Nadarzynie pod Warszawą. Podczas targów firma Rational przedstawi swoją ofertę. A oto, co między innymi firma przygotowała na to wydarzenie.

Nowoczesne urządzenia gastronomiczne pozwalają zaoszczędzić miejsce w kuchni, a nawet umożliwiają powiększenie sali dla gości. Jak projektować profesjonalne kuchnie, aby wychodziły naprzeciw bieżącym wyzwaniom polskiej gastronomii? Jak optymalizować rozmieszczenie urządzeń, aby kuchnia była przestronna i funkcjonalna?

Już w czwartek 28 marca od godz. 10:45 projektanci znajdą odpowiedzi na te i inne pytania. Wtedy odbędzie się prezentacja urządzenia VarioCookingCenter® w trakcie konferencji dla projektantów, która odbędzie się na terenie targów Eurogastro. Pokaz stanowi imprezę zamkniętą przeznaczoną tylko dla zaproszonych projektantów.

Już w środę 27 marca odbędzie się konferencja Profesjonalny Menedżer Restauracji. Sponsorem strategicznym tego wydarzenia jest RATIONAL Sp. z o.o. i aktywnie uczestniczy we wspieraniu obecnych i przyszłych menedżerów restauracji.

28 marca o godz. 11:30 odbędzie się prelekcja pt. „Wysoka jakość, oszczędność kosztów. Optymalizacja w kuchni z RATIONAL.” W trakcie wystąpienia dowiecie się Państwo, jak RATIONAL wspiera bieżące wyzwania polskiej gastronomii. Nowoczesne urządzenia RATIONAL zapewniają najwyższe korzyści wszystkim osobom zajmującym się przyrządzaniem potraw.

Pierwszego dnia targów 27 marca odbędzie się premierowy pokaz możliwości urządzenia VarioCookingCenter®. Tego dnia odbędzie się konferencja prasowa, w trakcie której będzie możliwość zapoznania się nie tylko z teorią, jeśli chodzi o gotowanie w VarioCookingCenter®, ale także szansa zaobserwowania szefa kuchni w akcji oraz spróbowania pysznych dań prosto z tego urządzenia. Pokaz przeznaczony jest tylko dla dziennikarzy i osób reprezentujących prasę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.