Plany rozbudowy Hotelu Astor przez nowego właściciela [zdjęcia]

0
647
Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor

Park wodny, tor gokartowy, lodowisko i baza pokoi w standardzie 5-gwiazdkowym. To tylko kilka z elementów ambitnego planu przekształcenia Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze w całoroczne centrum rozrywki. Nowy właściciel ogłosił właśnie projekt modernizacji na kilka najbliższych lat.

Sfinalizowano zakup Hotelu Astor przez Spółkę Drejk Kaźmierczak – właściciela obiektu resortowego Primavera Jastrzębia Góra. Zakup trzygwiazdkowca poprzedziła półtoraroczna dzierżawa, w trakcie której w hotelu przeprowadzono liczne prace modernizacyjne. Metamorfozie zostały poddane m.in. wszystkie pokoje na I piętrze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, właściciel chce skategoryzować hotel na 5 gwiazdek i właśnie w takim standardzie przygotowano nowe pokoje De Luxe. Astor zyskał także restaurację Astoria i nowoczesną przestrzeń dedykowaną dzieciom – urządzoną w klimacie dżungli salę zabaw Fun & Jungle oraz strefę z automatami do gry. Znaczącemu liftingowi poddano także recepcję i Lobby Bar. Obecnie realizowany jest projekt nowego SPA.

Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor

Na Radzie Miasta Władysławowa Spółka przedstawiła plan dalszego rozwoju hotelu.
Koncept obejmuje stworzenie całorocznego centrum rozrywki z 250 pokojami w standardzie 5 gwiazdkowym. Centrum będzie obejmowało, m.in. dwupoziomowy park wodny, tor gokartowy i park trampolin. Goście skorzystać będą mogli również z lodowiska, centrum fitness, barów, restauracji i sklepów. Całkowita lista atrakcji zostanie zamknięta wraz zakończeniem prac projektowych.

Reklama

Finalizacja przedsięwzięcia planowana jest do 2029 roku, przy czym całość będzie etapowana i poszczególne części projektu będą oddawane wcześniej. W pierwszej kolejności kontynuowany będzie rozwój infrastruktury wewnętrznej hotelu oraz remont pokoi, tak by wszystkie zyskały pięciogwiazdkowy standard De Luxe.

Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor
Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!