Plany rozbudowy Hotelu Astor przez nowego właściciela [zdjęcia]

0
549
Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor

Park wodny, tor gokartowy, lodowisko i baza pokoi w standardzie 5-gwiazdkowym. To tylko kilka z elementów ambitnego planu przekształcenia Hotelu Astor w Jastrzębiej Górze w całoroczne centrum rozrywki. Nowy właściciel ogłosił właśnie projekt modernizacji na kilka najbliższych lat.

Sfinalizowano zakup Hotelu Astor przez Spółkę Drejk Kaźmierczak – właściciela obiektu resortowego Primavera Jastrzębia Góra. Zakup trzygwiazdkowca poprzedziła półtoraroczna dzierżawa, w trakcie której w hotelu przeprowadzono liczne prace modernizacyjne. Metamorfozie zostały poddane m.in. wszystkie pokoje na I piętrze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, właściciel chce skategoryzować hotel na 5 gwiazdek i właśnie w takim standardzie przygotowano nowe pokoje De Luxe. Astor zyskał także restaurację Astoria i nowoczesną przestrzeń dedykowaną dzieciom – urządzoną w klimacie dżungli salę zabaw Fun & Jungle oraz strefę z automatami do gry. Znaczącemu liftingowi poddano także recepcję i Lobby Bar. Obecnie realizowany jest projekt nowego SPA.

Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor

Na Radzie Miasta Władysławowa Spółka przedstawiła plan dalszego rozwoju hotelu.
Koncept obejmuje stworzenie całorocznego centrum rozrywki z 250 pokojami w standardzie 5 gwiazdkowym. Centrum będzie obejmowało, m.in. dwupoziomowy park wodny, tor gokartowy i park trampolin. Goście skorzystać będą mogli również z lodowiska, centrum fitness, barów, restauracji i sklepów. Całkowita lista atrakcji zostanie zamknięta wraz zakończeniem prac projektowych.

Finalizacja przedsięwzięcia planowana jest do 2029 roku, przy czym całość będzie etapowana i poszczególne części projektu będą oddawane wcześniej. W pierwszej kolejności kontynuowany będzie rozwój infrastruktury wewnętrznej hotelu oraz remont pokoi, tak by wszystkie zyskały pięciogwiazdkowy standard De Luxe.

Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor
Fot.: Materiały prasowe Hotel Astor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.