Hotel Meeting: Najwięcej ofert dla hoteli w jednym miejscu!

0
778
Fot.: Horeca Business Club

XII edycja konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp będzie miała nie tylko merytoryczną część z cennymi prezentacjami i warsztatami, ale także wiele atrakcji, które dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Już po zakończeniu merytorycznej części pierwszego dnia, odbędzie się gra terenowa, która będzie połączeniem integracji z networkingiem.

Nieoczywista przestrzeń wystawiennicza

Zadanie będzie polegało na odnalezieniu stoisk partnerów konferencji, które będą rozmieszczone w różnych częściach hotelu. Każde stoisko będzie zawierało specjalne zadanie, które będzie punktowane. Każdy uczestnik otrzyma specjalny paszport, w którym będzie odnotowywane wykonanie poszczególnych zadań. Na zakończenie wyłonimy zwycięzców i nagrodzimy cennymi nagrodami. Wszystko to podczas Hotelowego Party wieczorem, które z pewnością dostarczy wiele wrażeń.

Największe targi dla hotelarzy

To pierwsza tego typu formula połączenia networking’u, integracji, zabawy i before party, którą realizujemy podczas konferencji Hotel Meeting. Dzięki temu, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zdobyć cenną wiedzę, ale także nawiązać nowe kontakty biznesowe, a jednocześnie dobrze się bawić. Wystawcy reprezentowani będą przez firmy oferujące najlepsze i najciekawsze rozwiązania dla hoteli. Ilość wystawców, którzy już potwierdzili swój udział pozwala na określenie, że zobaczymy w jednym miejscu najszerszą ofertę dedykowaną stricte hotelom.

Zapisz się na konferencję

Konferencja odbędzie się w Zatorze w dniach 11 i 12 maja w przepięknym Scandinavia Resort. Więcej szczegółowych informacji oraz program wydarzenia znajdują się na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału i wykupienia biletów. To niepowtarzalna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i skorzystać z niecodziennych atrakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.