Grupa Amtra z marką Clinex partnerem portalu Horeca Business Club!

0
1343
W tym miesiącu do grona dumnych partnerów portalu Horeca Business Club dołączyła Grupa Amtra oferująca produkty firmy Clinex. Twoja firma również może uzyskać status partnera i dzięki temu dotrzeć z materiałami promocyjnymi do szerokiej grupy odpowiednio sprofilowanych odbiorców.

Grupa Amtra – to grupa kapitałowa powstała z połączenia trzech spółek – Amtra, Nanochem oraz Five Star Polska. Podczas 25 lat działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej. Działalność Grupy to nie tylko hurtowy obrót towarami, ale także reprezentacja na rynku polskim ponad 20 uznanych na świecie i w Europie producentów. Dzięki temu oferuje kompleksowe wsparcie sprzedaży. Od dostawy, wsparcia handlowców, materiałów handlowych, dokumentacji technicznej po kampanie reklamowe i marketingowe.

Grupa Amtra od kilku lat rozwija markę Clinex – linię produktów przeznaczonych dla sektora HORECA, firm sprzątających, działów utrzymania ruchu, myjni samochodowych oraz dla firm, biorących udział w przetargach na środki utrzymania czystości. Produkty te znajdują szerokie zastosowanie w restauracjach, hotelach, szkołach, zakładach przemysłowych, myjniach, biurach oraz budynkach użyteczności publicznej.

Z naszymi klientami budujemy relacje długofalowe. Wysoka jakość produktów, duża rotacja, zadowalająca marża – to podstawy naszej oferty. Ale do tego dodajemy lojalność i wsparcie w realizacji indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego z Państwa – podkreśla Jarosław Nowakowski – Dyrektor Generalny Grupy Amtra.

Na życzenie klienta, firma opracowuje plany higieny konkretnych pomieszczeń i obszarów roboczych według wymogów systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne). Dzięki temu wzrasta bezpieczeństwo oraz efektywność sprzątania, a także szybko i skutecznie zostaje wdrożony system HACCP w każdym zakładzie gastronomicznym.

Firmy, które podobnie jak Grupa Amtra zdecydują się na usługę „Partner portalu Horeca Business Club”, mogą liczyć na szereg korzyści. To nie tylko obecność loga marki na głównej witrynie (zwiększająca ruch na stronie, tzw. „potencjał trafficowy”), ale przede wszystkim możliwość dotarcia z materiałami promocyjnymi do szerokiej grupy odpowiednio sprofilowanych odbiorców. Ponadto wybrane artykuły promocyjne umieszczane są w cotygodniowym newsletterze kierowanym do ponad 20 tys. subskrybentów. Publikowane są również w wybranych grupach tematycznych w mediach społecznościowych. 

Jeśli więc chcesz, aby Twoja marka jeszcze mocniej zaistniała w świadomości środowiska branżowego, zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy, a w celu ustalenia szczegółów współpracy skontaktujemy się telefonicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.